حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.
امروز : سه شنبه, 28 آبان 1398

ضرورت تشکیل سازمان های جدید در شهرداری گرگان بررسی شد

 

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملایی با بیان اینکه سازمان های وابسته شهرداري براساس اختيارات ناشي از ماده 54 قانون شهرداري به منظور انجام امور سياستگذاري، برنامه ريزي، كنترل، نظارت و اجراي بخشي از وظايف شهرداري ها ايجاد مي شوند، گفت: در این جلسه ضرورت ایجاد سازمان سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد این موضوع با هم اندیشی اعضای شورای شهر، مدیران شهرداری و کارشناسانی از استانداری طی جلسات آتی این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: با توجه به وضعیت مالی مردم و رکود ساخت و سازهای بخش خصوصی، تشکیل سازمان سرمایه گذاری در شهرداری به مانند بسیاری از کلانشهرهای کشور می تواند به رفع بسیاری از مشکلات سرمایه گذاری در شهر گرگان کمک نماید.

رئیس کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورا ادامه داد: در این جلسه همچنین لایحه شهرداری در خصوص واگذاری عملیات وصول مطالبات معوق و جاری مناطق سه گانه شهرداری از طریق آگهی مناقصه، مطرح و به اتفاق آراء مصوب شد.

آقاملایی همچنین با اشاره به طرح لایحه شهرداری در خصوص مساعدت به موسسه خیریه خانه کودکان و نوجوانان ریحانه مبنی بر استرداد عوارض پروانه ساختمان واریزی به حساب درآمد منطقه سه در این جلسه اظهار داشت: مقرر شد این موضوع پس از بررسی در کمیسیون توسعه و عمران برای تصمیم گیری نهایی به صحن شورا ارجاع شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت