حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.
امروز : سه شنبه, 28 آبان 1398
در پنجمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی

مهدی الفتی قهرمان بین المللی رشته ژیمناستیک تجلیل شد/تجلیل از مدال آوران هیئت ورزش بیماران خاص

 

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: ورزشکاران هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء استان در در میادین ملی درخشش زیادی داشتند و افتخاراتی کسب کردند که مایه مباهات این استان است.

وی همچنین ضمن تبریک به مهدی الفتی ژیمناست بااخلاق گلستانی و عضو تیم ملی ژیمناستیک هنری جوانان کشور در مسابقات بین المللی یادواره سالامانوف، افزود: این ورزشکار با افتخار گلستانی در این مسابقات توانست درابتدای رقابت ها درب خش تیمی مقام اول و دربخش انفرادی (دروسیله پرش خرک مقام اول و درحرکات زمینی مقام دوم)به فینال مسابقات راه یابد و در ادامه مسابقات در مرحله فینال تک اسباب توانست دربخش انفرادی (درحرکات زمینی وپرش خرک)صاحب 2مدال باارزش طلا شود وبا اقتدار بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات بایستد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان در این جلسه همچنین با اشاره به تخصیص بودجه به هیات های ورزشی و افزایش آن در سال  بودجه 96، اظهار داشت: با توجه به مشکلات پیش روی هیئت های ورزشی امیدواریم اعتبار افزایش یافته باعث رشد و ترقی ورزش شهر گرگان باشد.   

جرجانی همچنین نقش فضای فیزیکی در گسترش ورزش های همگانی را بسیار موثر دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به دنبال شناسایی زمین های بدون کاربری است که و پیگیری این موضوع را به منظور افزایش فضاهای ورزشی سطح شهر در دستور کار خود دارد.

در ادامه این جلسه مسئولان هیئت های ورزشی حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند و بر ضرورت توجه ویژه به امر ورزش و استعدادهای ورزشی و پیگیری مشکلات قهرمانان ورزشی تاکید کردند.

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت