حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.
امروز : چهارشنبه, 04 خرداد 1401

افزایش تراکم، جذب سرمایه گذار، تامین روشنایی و حمایت از شهربازی مدرن

مهندس مهران کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد

افزایش تراکم، جذب سرمایه گذار، تامین روشنایی و حمایت از شهربازی مدرن

افزایش تراکم، جذب سرمایه گذار، تامین روشنایی و حمایت از شهربازی مدرن

 

مهندس مهران کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود طی سی و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامی داشت سالگرد سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سالگرد ارتحال سید حبیب الله طاهری نماینده فقید مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خواستار پیگیری اولویت های شهری در سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان گلستان شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، کاظم نژاد گفت: با توجه به سفر قریب الوقوع رییس جمهور درخواست تعیین دو یا حداکثر سه موضوع و پروژه مهم و تاثیر گذار در سطح مدیریت شهری از جمله افزایش تراکم و تدقیق محدوده، سرمایه گذاری و جذب اعتبار در این خصوص را دارم.

وی افزود: پروژهای مهم استانی در سفر هیات دولت همانند پتروشیمی و کمبود آب با طرح هایی همانند شیرین کردن اب دریا و موضوع خلیج گرگان و جزیره اشوراده؛ تله کابین، تامین روشنایی و کمبود انرژی به خصوص در بحث تامین روشنایی معابر نیز از جمله موضوعات مهم استان و شهر گرگان می باشد که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

مهندس کاظم نژاد در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود ضمن تشکر از شهردار بابت زمان دار کردن پروژه های مهم همانند زیرگذر انجیراب و شهربازی که زمان اتمام ان اعلام شد، درخواست اعلام برنامه های 4 ساله شهرداری را به شورای اسلامی شهر و برنامه ریزی بر اساس اولویت ها در بودجه های سالانه شهرداری و سازمان های تابعه را داشت.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه نطق پیش از دستور خود قرار دادهای خدمات شهری، سالن ورزش اوزینه و انجیراب؛ تملک ملک در جنوب بلوار طبیعت و جانمایی و احداث مراکز آموزشی و فرهنگی  و ورزشی جهت ارائه خدمات به شهروندان، سورتمه و اقدامات شهرداری جهت جذب سرمایه گذاری و کاربری های موجود در شهربازی، هتل ناهارخوران شهردرای، توسعه حمل و نقل عمومی شهر و خریداری حداقل 20 اتوبوس شهری در سال 1404 و برنامه ریزی برای بسکتالو استقاده از ظرفیت بازیکنان بومی را بخشی از مهمترین موضوعات نیازمند اصلاح و بازنگری در شهرداری برشمرد.

وی در پایان همچنین برنامه ریزی برای بافت تاریخی و پیگیری جهت خریداری پلاک کاروانسرا واقع در خیابان امام داخل محوطه چهارراه میدان، تامین روشنایی سطح شهر، سند چشم انداز محلات ، پیگیری تحویل زمین 4 هکتاری سازمان جهاد کشاورزی به شهرداری و پیگیری پرونده های حقوقی شهرداری گرگان و گزارش کامل پرونده های مطروحه شهرداری در مراجع قضایی را خواستار شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت