حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ، از وعده تخلف كند و در امانت خيانت نمايد.
امروز : چهارشنبه, 04 خرداد 1401
دکتر ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

ساختار شهرداری نیازمند جراحی است

ساختار شهرداری نیازمند جراحی است

 

دکتر ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود طی سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان گلستان از مسئولین خواست در خصوص تعیین تکلیف وضعیت پتروشیمی، آشوراده، کمربندی گرگان، توسعه زیرساخت های استان و شهر گرگان و اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی مردم پیگیری جدی داشته باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، گرزین با بیان اینکه شفافیت و صداقت با شهروندان باید سرلوحه کار همه اعضای شورا باشد،گفت: شورا به بلوغ رسیده و نباید وارد حاشیه شود و مردم از شورا در کنار خدمات رسانی سریع و مناسب شهری انتظار شفافیت و صداقت دارند.

عضو ادواری شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با بیان اینکه شهرداری نیازمند جراحی در ساختار اداری و نیروی انسانی است، افزود: تسریع در روند اداری امور مربوط به شهرداری برای شهروندان و هوشمند سازی فعالیت ها از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

دکتر گرزین در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود راه اندازی واحدی در شهرداری با عنوان توسعه صنعت گردشگری را پیشنهاد داد و اظهار داشت: شهرداری‌ها یکی از مؤثرترین نهادها در امر ایجاد زیرساخت‌های گردشگری، ترویج و توسعه آن می‌توانند، باشند و امروزه گردشگری به‌صورت یکی از مهمترین نیروهای محرکه توسعه اقتصادی در بسیاری از کشورهای جهان درآمده است.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان تسریع در ارائه بودجه 1401 شهرداری به شورای اسلامی شهر را مورد تاکید قرار داد و افزود: بودجه شهرداری باید به سمتی رود که بتواند گره گشای مشکلات مردم و  اثرگذار در توسعه همه جانبه شهر باشد.

گرزین همچنین تبدیل وضعیت و بیمه تکمیلی نیروهای شرکتی، اجرایی شدن قانون سختی کار رانندگان اتوبوس و تسریع در روند تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر و مشمول بخشنامه وزارت کشور را نیز مورد تاکید قرار داد.

عضو چهار دوره شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه نطق پیش از دستور خود از شهرداری خواست بهره برداری و استفاده مناسب از پروژه ها رها شده از جمله میدان بسیج و همچنین ساخت سورتمه و نصب آن در هزارپیچ را پیگیری نماید.

گرزین در پایان با تاکید بر اینکه النگدره متعلق به همه شهروندان است، خاطر نشان کرد: همه ما در حفظ و حراست از این پارک جنگلی مسئولیت داریم و باید به سمتی برویم که بتوانیم خدمات شایسته تری به شهروندان ارائه دهیم.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت