حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : منفورترين چيزهاي حلال در پيش خدا طلاق است.
امروز : سه شنبه, 28 آبان 1398
حمیدرضا آقاملایی در اولین نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

راه انداری مرکز پژوهش شورا، اصلاح ساختار تشکیلاتی، ایجاد کمیته برای تحقق بودجه

 

✳️به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، عضو هیات رئیسه و رئیس کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورا با بیان اینکه به دلایل مختلف می توان شورا ها را از بالاترین نمادهای مردم سالاری در جمهوری اسلامی ایران بدانیم، افزود: شورا به عنوان یک نهاد اجتماعی دارای پشتوانه مردمی بسیاری است و شوراهای اسلامی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جایگاه مهمی دارد و یکی از ارکان تصمیم گیری در اداره کشور می باشد.
✳️ نماینده شورا در شورای شهرستان و شورای استان اظهار داشت: شورای پنجم برای عبور از شرایط دشوار و معضلات کنونی شهر و برآورده ساختن خواسته های شهروندان، نیازمند یاری  نخبگان و کارشناسان در حوزه های مختلف از جمله مدیریت شهری حوزه شهری است.
✳️ این عضو شورا با بیان اینکه درهای شورا به روی نظارت های کارشناسی، پیشنهادات و انتقادات گشوده است و تمامی اعضای شورا بر تعمیق ارتباط  خود با شهروندان تاکید داردند، تصریح کرد: ما امانت دار همه شهروندان گرگانی با هر سلیقه و دیدگاه و فرهنگی هستیم و آنچه معیار عملکرد بنده خواهد بود، قانون و حدود اخلاق و شرع است.
✳️ آقاملایی در ادامه پیشنهاداتی را برای بهبود امور در شورا اسلامی شهر ارایه کرد و از مهمترین این پیشنهادات به ایجاد مرکز پژوهش های شورا اشاره کرد و گفت: از مهمترین نکاتی که می تواند شورا را در انجام رسالت اصلی خویش یاری رساند تاسیس و راه اندازی مرکز پژوهش است تا با تکیه بر پژوهش محوری از اتخاذ مواضع آنی و غیر کارشناسی جلوگیری شود.
✳️رئیس کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورا در ادامه گام بعدی برای تقویت شورا را  تشکیل کمیته برای اصلاح ساختار تشکیلاتی شورا عنوان و خاطر نشان کرد: بهسازی بدنه، تکریم اعضا و پرسنل شورای اسلامی شهر باید با انتخاب مسئول اجرایی توانمند برای پیشبرد امور اعضا و  برقراری پل ارتباطی بین اعضا و کارکنان در راستای خدمت به شهروندان پیگیری شود.
✳️حمیدرضا آقاملایی در ادامه کارکنان و کارمندان زحمتکش شهرداری را معتبرترین و ارزشمندترین سرمایه شهرداری برشمرد و در این خصوص گفت: دانش، تجربه و توان پرسنل شهرداری در مسیر اداره امور شهر پشتوانه کارشناسی و اجرایی شورا و شهرداری می باشد.
✳️وی افزود: اگر چه تنگناها و مشکلات شهرداری فراوان است و بودجه مورد نظر تا کنون محقق نشده است اما افق های آینده روشن و امید بخش است و از پرسنل  زحمتکش شهرداری به عنوان خادم مردم انتظار دارم کماکان در حفظ و تقویت پایگاه اجتماعی شهرداری ، حفظ اموال شهرداری و ارائه خدمت شایسته به شهروندان تلاش نمایند.
✳️این عضو شورای شهر گرگان ادامه داد: همچنین به سرپرست محترم شهرداری پیشنهاد می دهم هر چه سریعتر نسبت به تشکیل کمیته یا کمیته هایی برای جلوگیری از آسیب های پیش رو همچون عدم تحقق بودجه پیشنهادی راهکارهای کسب در آمد و .. اقدام نمایند.
✳️وی در پایان ضمن تبریک به دکتر سید مناف هاشمی، استاندار جدید گلستان گفت: انتظار می رود با توجه به سالها تجربه ایشان در شهرداری تهران و .. همچنین تحصیلات کاملاً مرتبط با مدیریت شهری، عضو یازدهم شورای اسلامی شهر گرگان به همراه شهردار باشند و با برگزاری نشست های مستمر با شورا و همچنین تشکیل کارگروهی مشترک با عضویت اعضای شوای شهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی گرگان، مجمع نمایندگان استان و مدیران استانداری در راستای بر طرف نمودن مطالبات و توقعات به حق مردم  شریف گرگان با شورای شهر و شهرداری همکاری نمایند.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت