حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : چهارشنبه, 15 مرداد 1399
رئیس شورای اسلامی شهر تاکید کرد

ارایه خدمات گازرسانی در مناطق حاشیه ای شهر منطبق با قواعد ساخت و سازهای شهری باشد

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان و هیات همراه با تاکید بر رعایت اصول و قواعد شهرسازی به ویژه در مناطق حاشیه ای شهر و اجرای قوانین در این خصوص از مدیرعامل شرکت گاز خواست در فرایند گازرسانی این موارد مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، طی این دیدار که در دفتر رئیس شورای اسلامی شهر گرگان برگزار شد، مهندس صفرعلی جمال لیوانی و هیات همراه بر ضرورت ایجاد ایستگاه تجهیز گازرسانی به محور قلعه حسن تا شهرک تالار و مساعدت شهرداری برای خرید زمین در این خصوص تاکید کردند.

مدیرعامل شرکت گاز گلستان همچنین ضمن ارایه گزارش از وضعیت گازرسانی به مناطق شهری و روستایی استان اظهار داشت: به 100 درصد مناطق شهری استان و 93 درصد مناطق روستایی خدمات گازرسانی انجام شده است.

در ادامه این نشست همچنین موضوع گازرسانی به ساختمان های بدون پروانه ساخت در مناطق شهر مطرح و در این خصوص مقرر شد این موضوع با هماهنگی شرکت گاز گلستان و شورای شهر و شهرداری مورد پیگیری قرار بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین در خصوص درخواست شرکت گاز برای تهیه زمین به منظور ایجاد ایستگاه تجهیزات گازرسانی در محور شهرک تالار، گفت: این موضوع از طریق مذاکره با شهرداری پیگیری خواهد شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت