حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : كساني كه رضايت مخلوق را به بهاي غضب خالق بخرند ، رستگار نخواهند شد.
امروز : چهارشنبه, 15 مرداد 1399

کارگاه آموزشی بودجه ریزی در کمیسیون اداری و مالی شورا برگزار شد

 

رئیس کمیسیون اداری، مالی، حقوقی و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان از برگزاری کارگاه آموزشی بودجه بندی مبتنی بر عملکرد و همچنین روش های کاهش هزینه و کسب درآمد در شهرداری با حضور مهندس مجیدی نسب مدیرکل بودجه و تشکیلات سازمان تامین اجتماعی کشور طی نهمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملایی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی با حضور معاون زیربنایی شهرداری، مدیران امور مالی شهرداری مرکز و مناطق و مدیران سازمان های تابعه شهرداری گفت: نظام بودجه بندی و مشخصات بودجه بندی های نسل اول، دوم و سوم و شاخص های عملکرد نظام های بودجه ریزی مورد بحث قرار گرفت.

وی افزود: همچنین مشکلات و موانع در مسیر بودجه بندی نسل سوم، الزامات قانونی و استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی و مراحل پیاده سازی بودجه ریزی عملیاتی در واحدهای پایلوت از دیگر موارد مطرح شده در این کارگاه آموزشی بود.

رئیس کمیسیون اداری، مالی، بودجه شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: اقدامات لازم در خصوص فرهنگ سازی این شیوه بودجه بندی، بررسی نرم افزارهای سیستم بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و اقدامات لازم جهت استقرار نظام بودجه ریزی بر مبنای عملکرد نیز از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

آقاملایی ادامه داد: به منظور آشنایی بیشتر مدیران امور مالی و بودجه شهرداری مرکز و مناطق مقرر شد تیم کارشناسان و مدیران مالی جهت آموزش به تهران و شیراز اعزام شوند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت