حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : دوست هركس عقل او و دشمنش جهل اوست.
امروز : چهارشنبه, 15 مرداد 1399
در کمیته ورزش شورای شهر مطرح شد

سایت کبدی و ماکت گرگان 2017 برای برگزاری مسابقات آسیایی کبدی طراحی شد

 

 

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان از پیگیری برنامه های شهرداری و سازمان های تابعه در راستای حمایت از برگزاری مسابقات آسیایی کبدی در گرگان طی سومین جلسه این کمیته خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی گفت: بر اساس گزارش های ارایه شده در این جلسه شهرداری گرگان و سازمان های تابعه درحوزه فضای سبز، حمل و نقل شهری و نظافت محیطی اقداماتی را شروع کرده است.

وی افزود: انجام تبلیغات تیزری در تلویزیون شهری، طراحی سایت کبدی 2017،نصب پرچم کشورها  و پرچم شهرداری و شورای اسلامی شهر و تبلیغات در بلوار مسیر فرودگاه تا میدان شهیدقندهاری، طراحی ماکت گرگان 2017 در واحدعمران و نصب آن همراه با نورپردازی در زمین مجاور رستوران باباطاهر و نصب پرچم کشورها و نمادبازی های کبدی آسیایی برروی پل شهیدقندهاری،میدان ولیعصر و زیرگذرگلشهر و دخانیات ازجمله برنامه های در دست اقدام می باشد.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر گرگان ادامه داد: گل کاری سطح شهر و مزین کردن مسیر ناهارخوران تا خیابان پاسداران با گلهای فصلی با با بودجه ای بالغ بر 17میلیون تومان و در نظرگرفتن 11اتوبوس و میدل باس و نیز2 اتوبوس ویژه وی آی پی مزین به فرش قرمز و یک میدل باس پیشرو نیز از دیگر اقدامات پیش بینی شده در این خصوص می باشد.

رحیمی خاطر نشان کرد: همچنین بر اساس گزارش های ارایه شده در خصوص اسکان مهمانان و ورزشکاران، هتل جهانگردی برای اسکان بانوان ورزشکار و هتل شهاب برای آقایان و سالن امام خمینی برای برگزاری مسابقات و سالن آزادی برای تمرین در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر گرگان خاطر نشان کرد: در ادامه این جلسه همچنین پیشنهاد هماهنگی با آموزش و پرورش برای حضور دانش آموزان به منظور ایجاد شور و نشاط در سالن ورزشی و هماهنگی با مدیریت بحران استان برای حمایت از این مسابقات پیشنهاد شده است.

رحیمی یادآور شد: در پایان این جلسه پس از بحث و بررسی در خصوص نحوه مساعدت شهرداری، پذیرایی شام آخر ورزشکاران و مهمانان ورزشی توسط شهرداری به تعداد 500 نفر و تا مبلغ 40 میلیون تومان تصویب و به کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا ارجاع شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت