حدیث روز

 
امام مهدی (عج) می فرماید : بدانید که ما مراعات حال شما (دوستان و شیعیان را) می کنیم و هیچ گاه شما را فراموش نمی کنیم.
امروز : دوشنبه, 31 شهریور 1399

✅احداث سرای محلات در قلعه حسن و انجیراب مکان یابی می شود

 


✅رئیس کمیسیون توسعه و عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان از پیگیری مکان یابی و زمین مناسب برای احداث سرای محلات در قلعه حسن وانجیراب خبر داد.
✅به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس مهران کاظم نژاد افزود: بر اساس درخواست مسکن و شهرسازی برای ساماندهي سكونتگاه هاي غير رسمي در شهر گرگان مقرر شد با مشارکت شهرداری در فاز نخست برای محله قلعه حسن و انجیراب احداث مركز بهداشتي-درماني و احداث سرای محله اجرایی شود.
✅وی ادامه داد: این موضوع در هشتمین جلسه کمیسیون توسعه و عمران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد با مشارکت شورایاران زمین مناسب برای اجرای این پروژه ها مکان یابی شود.
✅مهندس کاظم نژاد همچنین از تصویب احداث پل عابر پیاده در محور ناهارخوران – میناگل در این جلسه خبر داد و خاطر نشان کرد: این موضوع برای بررسی و تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع شده است.
✅رئیس کمیسیون توسعه و عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان افزود: در این جلسه همچنین کلیات فروش سهم شهرداری از مجتمع تجاری خدماتی هیرکان (5آذر) از طریق مزایده عمومی مطرح و به تصویب رسیده است.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت