حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : به درستي كه من مرگ را جز سعادت نمي بينم و زندگي با ستمكاران را جز محنت نمي دانم.
امروز : دوشنبه, 31 شهریور 1399
✅رئیس شورای شهر گرگان

✅روند حفاری ها برای فاضلاب شهری در معابر تسریع شود


✅رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: شرکت آب و فاضلاب شهری یکی از شرکت های تاثیرگذار در مدیریت شهری است و مشارکت و همراهی شهرداری با این شرکت و شرکت های حفار گذشته وجود داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت .
✅به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اشاره به اینکه شرکت های حفار برای خدمات رسانی باید با رعایت قوانین و مقررات و توجه به حقوق شهروندی اقدام نمایند، افزود:  تسریع روند اجرای نوسازی و ترمیم روکش آسفالت خیابان‌ها بعد از حفاری از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
✅وی ادامه داد: اجرا و تکمیل طرح‌های جمع آوری فاضلاب بی‌شک می‌تواند تاثیرات مثبتی هم از نظر مسائل زیست محیطی و هم از نظر پیشرفت صنعت آب و فاضلاب داشته باشد که امید است با تسریع در روند اجرای این پروژه، شاهد تکمیل و بهره برداری کامل از آن در سطح شهر گرگان باشیم.
✅رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه بسیاری از معابر شهری مدتی است درگیر کنده کاری و حفاری شرکت آب و فاضلاب می باشد، اظهار داشت: این موضوع سبب بروز خطرات و حوادثی برای شهروندان شده است.
✅عبداللهی خاطر نشان کرد: میانگین استاندارد روکش آسفالت کنده کاری های سطح شهرها 45 روز تا دو ماه است و مردم متولی اصلی زیباسازی و نگهداری شهرها را شهرداران می دانند و انتظار آنان به حق و اصولی است.
✅وی تصریح کرد: انتظار می رود شهرداری با هماهنگی شرکت های حفار، تسریع در حفاری ها و ترمیم و مرمت آسفالت بعد از حفاری ها را مورد پیگیری قرار دهند تا از بروز حوادث برای شهروندان عزیز جلوگیری شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت