حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.
امروز : دوشنبه, 31 شهریور 1399
✅در اولویت های پژوهشی شهرداری گرگان قرار دارد

✅طرح بازآفرینی بافت قدیم گرگان تهیه می شود✅رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ضمن گرامی داشت هفته پژوهش و قدردانی از فعالان این عرصه و تولید کنندگان علم بازنگری و تهیه طرح بازآفرینی شهری بافت قدیم بر اساس طرح های مصوب قبلی را از اولویت های پژوهشی شهرداری عنوان کرد.

✅به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با بیان اینکه پژوهش، مدیریت شهری را به سمت تخصصی شدن سوق می دهد، گفت: تهیه سند چشم انداز سیما و منظر شهری گرگان نیز از دیگر اولویت های پژوهشی شهرداری گرگان است که در حال پیگیری می باشد.

✅وی با اشاره به اینکه به موازات افزایش جمعیت و میزان شهرنشینی و گسترش شهر، نیاز تغییر عمده در نگرش به کالبد شهر و به طور خاص در جداره‌های شهری و نما و منظر شهر احساس می گردد، افزود: سيماي شهري بخش‌هايي از فضاي عمومي شهر است كه توسط مردم ديده مي‌شود و اين مجموعه شامل فضاهاي شهر، مبلمان و تابلوهاي شهري و نماي ساختمان‌هاي شهري است و نحوه برخورد با هر كدام متفاوت و داراي پيچيدگي‌هاي خود است.

✅رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نقش پژوهش در توسعه همه جانبه پایدار را برجسته و انکار ناپذیر دانست و تصریح کرد: پژوهش را می توان بدون تردید نیروی محرک توسعه در تمام زمینه ها و یکی از عوامل اصلی در رشد و توسعه و رفع مشکلات شهری و شهروندی برشمرد.

✅عبداللهی همچنین طرح توانمندسازی سکونت گاه های غیر رسمی شهر گرگان را از دیگر اولویت های پژوهشی شهرداری گرگان عنوان و خاطر نشان کرد: ارایه راهکارهای کاهش خسارت های ناشی از سیلاب های دامنه های مشرف به شهر گرگان نیز از دیگر برنامه های در اولویت واحد پژوهش شهرداری می باشد.

✅وی ادامه داد: بازآفريني بافت تاريخي و سكونتگاه هاي غيررسمي شهر گرگان بخشی از برنامه های در دستور کار مسکن و شهرسازی نیزمی باشد که این موضوع با همکاری و مشارکت شهرداری می تواند منجر به اتفاقات خوبی در سطح شهر گرگان شود.

✅عبداللهی اظهار داشت: در راستای ساماندهي سكونتگاه هاي غير رسمي شهر گرگان احداث سرای محلات برای محله قلعه حسن و انجیراب با مشارکت شورای شهر و شهرداری و مسکن و شهرسازی در حال پیگیری می باشد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت