حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : آراستگی از اخلاق مومنان است.
امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396

 

عضو شورای شهر گرگان، عضو شورای شهرستان و استان و نماینده گلستان در شورای عالی استان ها عضو هیات رئیسه شورای عالی استان ها شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در اولین اجلاس پنجمین دوره شورای عالی استان ها که با حضور وزیر محترم کشور برگزار شد، بعد از تشکیل هیات رئیسه سنی، انتخابات هیات رئیسه اصلی شورای عالی استان‌ها در دستور کار قرار گرفت.

 

با آراء کسب شده در این نشست مرتضی الویری نماینده تهران رئیس پنجمین دوره شورای عالی استان ها، علیرضا احمدی نماینده قم به عنوان نایب رییس، امیر شهلا نماینده خراسان رضوی به عنوان سخنگو و امینی، نیک نهاد، گرگیج، میرزاد، آقاملایی و جهان بخش به سمت منشی های پنجمین دوره شورای عالی استان ها  انتخاب شدند.

 

شورای عالی استانها بالاترین نهاد شورایی در کشور است که در شش ماه پایانی دوره اول شوراهای اسلامی _آذر سال 1381_ فعالیت خود را آغاز کرد و نظارت و ارائه طرح و لایحه به مجلس شورای اسلامی و دولت از جمله وظایف مهمی است که قانون اساسی برعهده آن قرار داده است.

 

در حال حاضر شورای عالی استانها دارای ۷۵ عضو  و  ۵ کمیسیون تخصصی به نام های فرهنگی_اجتماعی، توسعه و عمران، نظارت، حقوقی و درنهایت برنامه و بودجه و است که در ماه یک بار در تهران تشکیل جلسه می دهد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت