حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396

 جمعی از رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان از تجلیل جمعی از رانندگان دلسوز و متعهد سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری طی پانزدهمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی در این جلسه ضمن ارج نهادن به خدمات صادقانه و ارزشمند فعالان حمل و نقل شهری گفت: فعالیت رانندگان امانتدار و مسئولیت پذیر در سطح شهر  یکی از افتخارات شهرداری گرگان  است و تلاش بی وقفه این مجموعه تلاشگر در ارائه خدمات بی شائبه به شهروندان قابل ستایش می باشد.

وی با اشاره به ضرورت پیگیری مشکلات رانندگان حمل و نقل شهری، افزود: مشکلاتی که رانندگان سازمان حمل و نقل بار و مشافر شهرداری با آن مواجه هستند بر کسی پوشیده نیست و ما باید برای این مشکلات راهکارهایی ارائه دهیم تا بتوانیم قسمتی از آن را مرتفع نمائیم و در این خصوص مقرر شد کارگروه رسیدگی به مشکلات رانندگان تاکسی و اتوبوس های درون شهری تشکیل شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: در این خصوص پیشنهاد شد برای رفع مشکلات رانندگان کارگروهی با حضور اداره حمل و نقل و پایانه ها، پلیس راهنمایی، دادستان، شهرداری و سازمان حمل و نقل بار و مسافر و اماکن تشکیل و معضلات و مشکلات موجود در این خصوص را پیگیری نمائد که این موضوع به تصویب رسید.

جرجانی ادامه داد: در ادامه این جلسه رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان به بیان مشکلات کاری خود پرداختند و رانندگان اتوبوس ساعات کاری زیاد و معضل اتوبوس های فرسوده را بخشی از مشکلات خود مطرح کردند.

 وی خاطر نشان کرد: رانندگان تاکسی نیز در ادامه عدم توانایی در پرداخت اقساط خودروهای جدید خریداری شده، مشکلات معیشتی رانندگان، کیفیت پائین خدمات با وجود داشتن دفترچه خدمات شهری و از همه مهمتر وجود مسافربرهای شخصی که اکثر آنها از شهرهای اطراف گرگان آمده اند را از مشکلات اساسی خود عنوان کردند و از اعضای شورا درخواست پیگیری جدی این موضوع را داشتند.

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل این کارگروه ، رفع مشکلات و امنیت شغلی رانندگان تاکسی و ارائه راهکارهای مناسب برای این موضوع می باشد، تصریح کرد: امیدواریم با فعالیت این کارگروه بتوانیم قدمی مثبت در جهت مرتفع نمودن مشکلات فعالان و زحمت کشان حمل و نقل عمومی و درون شهری داشته باشیم.

 در پایان این جلسه از 25 نفر از رانندگان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد .

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت