حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.
امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396

 

اولین سالگرد درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، دانشمند بزرگ، عالم عالیقدر، مرد مصلحت و شناسنامه انقلاب اسلامی و یار وفادار حضرت امام  (ره) و رهبری معظم انقلاب را تسلیت گفته و یاد این بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی ایران را گرامی می داریم.

حافظه تاریخی ملت ایران گواه آن است که آیت الله هاشمی رفسنجانی نقشی بی بدیلی در دوران بسیار دشوار مبارزات انقلابی، استقرار و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و همچنین سازندگی و توسعه پس از جنگ تحمیلی داشت و در برهه های مختلف به پیشبرد انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کمک کرد.

خدمات این عالم بزرگ دینی و سیاستمدار برجسته جهان اسلام در مقاطع و سمت های مختلف از جمله در شورای انقلاب، مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی، فرماندهی جنگ در دوران دفاع مقدس، ریاست جمهوری و مجمع تشخیص مصلحت نظام فراموش ناشدنی است.

اولین سالروز درگذشت این عالم فقید را به رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید و حوزه‌های علمیه، ملت بزرگ ایران و خانواده شریف این بزرگ مرد، صمیمانه تسلیت می‌گوئیم و از خداوند متعال رحمت، مغفرت وآرامش روح آن عزیز از دست رفته را خواستاریم.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت