حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
در جمع اساتید حق التدریسی دانشگاه ها مطرح شد

اجرای طرح های سازه ای با مشارکت شهروندی در موضوعات فرهنگی و اجتماعی


 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان از برگزاری نشست هم افزایی و بررسی راهکارهایی در جهت تخصیص استانداردهای مدیریت شهری با استفاده از ظرفیت و پتانسیل اساتید دانشگاه ها و با حضور هیئت مدیره انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان و رؤسای دانشگاه های گرگان طی شانزهمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با بیان اینکه اساتید حق التدریس از اقشار ماهر و کارآمد جامعه با پتانسیل و ظرفیت بسیار بالا می باشند، گفت: متاسفانه با وجود تخصص و مهارت اساتید حق التدریس از حقوق و درآمد مطلوب و متناسب با جایگاه اجتماعی خود برخوردار نمی باشند و این موضوع باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس گزارش ارایه شده از سوی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها در این جلسه حدود 3000 استاد، عضو انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان می باشند، اظهار امیدواری کرد تا با ارایه یکسری برنامه های کاربردی در مدیریت شهری بتوان از توان این افراد بهره برد.

مهندس جرجانی ادامه داد: ایجاد مجموعه تفریحی و توریستی مثل پارک آبی و ... ، ایجاد پارک مختص سالمندان و پارک های چند منظوره، زیباسازی فضاهای شهری، ترافیک و آلودگی مزمن، کودکان کار، معرفی افراد شاخص شهر و استان و استفاده از وجود آنها، ایجاد سرویس های چند منظوره در عابر پیاده و برگزاری کارگاهی تخصصی از موضوعات مطرح شده توسط انجمن صنفی اساتید حق التدریسی دانشگاه ها در این جلسه بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کر:اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی اساتید در ادامه این جلسه همچنین بهرهگیری از اساتید به عنوان مشاور در کمیسیون های مختلف شورا، استفاده از نیروهای بومی توسط مدیران شهری و برگزاری جلسات مستمر را خواستار شدند.

 

مهندس جرجانی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین اجرای طرح های سازه ای با مشارکت مردم در مسائل شهری، فرهنگی و اجتماعی توسط فائزه عبداللهی، رئیس شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد و مقرر شد با توجه به اینکه اعضای انجمن صنفی اساتید حق التدریس از افراد تحصیلکرده می باشند و شورا به وجود و همدلی افراد متخصص نیاز دارد این موضوع مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت