حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : بالاترين عبادت، عفّت شكم و شهوت است.
امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396

 

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان از بحث و تبادل نظر در خصوص گسترش ورزش های همگانی در سطح شهر طی چهارمین جلسه این کمیته خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی با بیان اینکه هدف از پیگیری این موضوع گسترش ورزش همگانی در بین همه سطوح سنی و همه آحاد جامعه و کمک به ارتقاء  سلامت روحی و جسمی شهروندان می باشد، گفت: مساعدت به هیات های ورزشی و فعال نمودن آنها می تواند در توسعه ورزش بین شهروندان موثر واقع شود.

وی با اشاره به اینکه احیای فرهنگ پهلوانی، برگزاری برنامه های پیاده روی خانوادگی و تقویت ورزش های بومی و محلی از موارد مورد تاکید این جلسه بود،افزود: بر اساس گزارش ارایه شده از سوی مدیر واحد ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان، تهیه تقویم ورزشی برای سال 97 بصورت هدفمند و گسترش بازی های بومی محلی در دستور کار این سازمان می باشد.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: بر اساس این تقویم ورزشی، ارتقای ورزش پهلوانی، توسعه ورزش همگانی با مشارکت شهروندان در محلات با همایش های پیاده روی،دوچرخه سواری، کوهنوردی، ورزش های خیابانی، توسعه زیرساخت ها مانند در نظرگرفتن مکان و تجهیز و خط کشی آن  از راهبردهای برنامه های ورزشی سال 97 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری می باشد.

رحیمی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات ورزشی با کیفیت و اثربخشی با آموزش شهروندی، برنامه های ساختار قامتی و تقویت انگیزش و سلامت عمومی شهروندان نیز از دیگر اهداف تدوین این تقویم ورزشی عنوان شده است.

در ادامه این جلسه مسئول ورزش بانوان اداره ورزش شهرستان گرگان به ارایه گزارش پرداخت و از برگزاری مسابقات قهرمانی کشوی داژبال(وسط بازی)، مسابقات فرهنگی ورزشی شاغلین دستگاه های اجرایی، جشن مهربانی(باهمکاری و حضور بچه های کار و بی سرپرست،بیماران خاص و پیوند اعضا،سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری)  و کارگاه آموزشی درخصوص طب سنتی در راستای ورزش های همگانی توسط اداره ورزش و جوانان خبر داد.

رحیمی در ادامه با اشاره به تاکید اعضای شورای شهر در این جلسه مبنی بر اختصاص بودجه ویژه برای توسعه ورزش همگانی درهمه ابعاد و همه محلات بدون موازی کاری و بصورت همگرایی و هماهنگ با ارگان های دیگر مانند اداره ورزش، تصریح کرد: حذف عوارض خدماتی شهرداری در موضوع ورزش و باشگاهها، توجه ویژه به ورزش بانوان و معلولان، توازن در توزیع بودجه، احداث فضاهای ورزشی درساختمان ها و شروع ورزش از خانواده و ساختمان مسکونی و سوق دادن بخش خصوصی و اسپانسرها به حوزه ورزش بویژه بسکتبال از دیگر موارد مورد تاکید اعضای در این خصوص بود.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت