حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : پر حسرتترين مردم در روز قيامت، بنده اى است كه عدلى را وصف كند و خودش خلاف آن را عمل كند.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397

رئیس کمیسیون گردشگری خبر داد؛

برای اولین بار حضور شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

رئیس کمیسیون گردشگری، زیست شهری و خدمات شورای اسلامی شهر گرگان از مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری گرگان و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای اولین بار در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس علی اصغر یوسفی با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رویداد معتبر و شناخته شده در صحنه بین المللی در زمینه گردشگری در ایران است که علاقه مندان این صنعت را به خود جلب می نماید.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با  اشاره به اینکه برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه های و قابلیت های گردشگری استان خواهد بود، افزود: غرفه داران این نمایشگاه متخصصین صنعت گردشگری هستند و تجربه مفید و منحصر به فردی برای بازدیدکنندگان و غرفه داران رقم خواهد خورد و به طور قطع نمایشگاه های گردشگری سهم بسزایی در اشاعه فرهنگ و جاذبه های طبیعی و تاریخی استان دارد.

مهندس یوسفی گفت : با توجه به اینکه صنعت گردشگری سومین صنعت درآمدزا در جهان محسوب می شود آشنایی و جذب سرمایه گذاران بین المللی درحوزه گردشگری برای اجرای پروژه های کلان گردشگری اولویت شرکت در این جشنواره می باشد. همچنین  معرفی جاذبه های گردشگری گرگان مثل جشنواره پاییز هزار رنگ و.. ، صنایع دستی و سوغات گرگان  ، موسیقی بومی از دیگر اهداف شرکت در این جشنواره می باشد .

مهندس یوسفی ادامه داد: يکي از مهمترين اهداف اين نمايشگاه، ارتقاء جايگاه صنعت توريسم و ايجاد فرهنگ پذيرش گردشگر در جامعه است . برپایی نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتل داری ایران در حقیقت این فرصت را برای همه نهادها و تشکل ها و بخش خصوصی ایجاد کرده است  تا امکان معرفی و ارائه توانمندی ها و امکانات خود را به عموم مردم ، موسسات و سازمان های مرتبط بدست آورند.

مهندس یوسفی خاطر نشان کرد : ايجاد زمينه هاي مناسب به منظور بهره گيري از ظرفيت هاي گردشگري و ايجاد اشتغال در کشور، فراهم نمودن بسترهاي لازم جهت ورود گردشگر به کشور و يافتن راهکارهاي لازم به منظور رفع موانع موجود تا حد امکان و با در نظر گرفتن معيارها و شرايط فرهنگي و اجتماعي کشورنیز از جمله اهداف در نظر گرفته شده برای برپایی این نمایشگاه می باشد.

دسته بندی: خبرها 1 بهمن 1396, 13:00
بازدیدها: 220 نظرات: 0 نویسنده: کارشناس

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت