حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397

سند زمین هتل ناهارخوران به نام شهرداری گرگان شد

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در سی و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: سند هتل ناهارخوران پس از پیگیری های فراوان به نام شهرداری گرگان شد و امید است به زودی شاهد اجرای پروژه گردشگری مناسب با حضور سرمایه گذار در این محوطه باشیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اشاره به اینکه زمین هتل ناهارخوران به مساحت 6 هزار و382 مترمربع از اراضی منابع طبیعی بود که با اجاره 99 ساله در اختیار شهرداری گرگان قرار داشت، افزود: بعد از اتمام قرارداد و با توجه به اینکه بر اساس تائیدیه کارشناسی، این اراضی فاقد پوشش گیاهی اعلام شده است،  شهرداری گرگان طبق مصوبه شورای اسلامی شهر این زمین را از اداره کل منابع طبیعی خریداری کرده است.

وی ضمن قدردانی از مجموعه تلاش های شهرداری در روند انتقال سند این ملک و سایر املاک متعلق به شهرداری اظهار داشت: این پیگیری ها در راستای تامین منافع شهر و شهرداری و توسعه گردشگری انجام شده است و امید است با حضور شهردار منتخب شاهد تحولات خوبی در توسعه همه جانبه شهری باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از زحمات چند ماهه سرپرست شهرداری گرگان، خاطر نشان کرد: دوره سرپرستی زمان پرمسئولیتی است و اقدامات خوبی طی این مدت در شهرداری گرگان انجام شده است و جای قدردانی دارد.

عبداللهی با تاکید بر اینکه اقدامات انجام شده طی این مدت باید اطلاع رسانی شود تا شهروندان در جریان روند مدیریت شهری باشند، تصریح کرد: تایید شهردار منتخب گرگان در وزارت کشور مراحل اداری خود را طی می کند.

 وی همچنین ضمن گرامی داشت ایام ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، این مناسبت را به همه پرستاران سخت کوش و پرتلاش تبریک گفت.

دسته بندی: خبرها 1 بهمن 1396, 13:14
بازدیدها: 243 نظرات: 0 نویسنده: کارشناس

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت