حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397
چالش های بسکتبال گرگان بررسی شد

در هجدهمین جلسه کمسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی


رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بحث و تبادل نظر درخصوص عملکرد تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مسابقات لیگ برتر سال 1396 و اتخاذ تصمیمات لازم درخصوص برنامه های آینده در دستور کار هجدهمین جلسه این کمیسیون قرار گرفت.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: در این جلسه گزارشی از مقام های کسب شده بسکتبال طی سال های 93 تا 96 با توجه به بودجه اختصاص یافته ارائه شد.

 

وی افزود: در ادامه این جلسه همچنین پیشنهاداتی در خصوص ایجاد شرایط موفقیت بیشتر تیم و دلایل عدم نتیجه گیری تیم بسکتبال در سال های گذشته نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که طی آن عدم بکارگیری از ظرفیت های انسانی کارشناسی و فنی در شهرداری گرگان، نبود ساختار مناسبت تیمداری (مدیریت - کمیته فنی و کارشناسی - کمیته انضباطی ) و سوء مدیریت در تیم داری  از دلایل عدم موفقیت بسکتبال شهرداری گرگان عنوان شد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: عدم نظارت و کنترل، مشخص نبودن بودجه تیم از ابتداء تا پایان فصل، عدم بکارگیری بازیکنان توانمند، نداشتن برنامه استراتژیک در تیم داری بسکتبال از پایه تا بزرگسالان و اسراف در هزینه و عدم کنترل و پاسخگویی از دیگر دلایل مطرح شده عدم موفقیت چشمگیر تیم بسکتبال شهرداری در این جلسه بود.

 

جرجانی خاطر نشان کرد: در ادامه  این جلسه استفاده از ظرفیت تماشاگران بی نظیر و ظرفیت های ملی، بومی و غیربومی تیم و استعداد یابی و تصمیم گیری برای آینده بسکتبال شهرداری گرگان نیز مورد تاکید قرار گرفت.   

دسته بندی: خبرها 2 بهمن 1396, 07:22
بازدیدها: 234 نظرات: 0 نویسنده: کارشناس

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت