حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.
امروز : سه شنبه, 30 دی 1399

ایجاد سازمان مستقل زیباسازی از ضرورت های مدیریت شهری در گرگان

 

در یکصد و سیزدهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری پیشنهاد شد

ایجاد سازمان مستقل زیباسازی از ضرورت های مدیریت شهری در گرگان

صفرعلی پایین محلی از تاکید اعضای این کمیسیون بر ضرورت پیگیری ایجاد سازمان مستقل زیباسازی در شهرداری گرگان به منظور پیگیری تخصصی امور زیباسازی و مبلمان شهری طی یکصد و سیزدهمین جلسه این خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای شهر گرگان، رئیس کمیسیون خدمات، فضای سبز و زیست شهری شورای شهر گرگان با اشاره به اینکه ایجاد سازمان زیبا سازی به شکل اصولی که تمام مسائل زیرساختی شهری را مدنظر قرار دهد، یکی از ضروریات مدیریت شهری است، گفت: مسائلی از جمله رعایت اصول زیباسازی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، رعایت اصول عقب نشینی و مسائل مربوط به آن در معابر، روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در زیباسازی معابر و میادین و فضا سازی و مبلمان شهری و مسائلی از این دست از جمله موضوعاتی است که با ایجاد سازمان زیباسازی می تواند پیگیری و نظارت بهتری در مدیریت شهری داشته باشد.

وی با بیان اینکه طرح تفیکیک زیاله از مبدأ از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود، اظهار داشت: شهرداری از طریق پیمانکار پیگیر اجرای طرح تفکیک زیاله از مبدأ بود که متاسفانه پیمانکار مجری این طرح به تعهدات خود عمل نکرده است و باید برنامه ریزی دقیق تر و نظارت بیشتر این طرح مورد پیگیری قرار بگیرد.

پایین محلی خاطر نشان کرد: در این خصوص شهرداری می تواند به جای پرداخت هزینه های سنگین به پیمانکار از طریق فرهنگ سازی و ایجاد کلیپ های تصویری نسبت به مشارکت دهی شهروندان در اجرای طرح تفکیک زباله اقدام نماید.

رئیس کمیسیون خدمات، فضای سبز و زیست شهری شورای شهر گرگان ادامه داد: در این جلسه همچنین موضوع تسهیل سازی وسایل حمل و نقل درون شهری برای معلولان مطرح و مقرر شد در این خصوص از طریق نشست با تاکسیرانی، اتوبوسرانی و پلیس راهور، شهرداری و شورای شهر تدابیر لازم در این خصوص اتخاذ شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت