حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : منفورترين چيزهاي حلال در پيش خدا طلاق است.
امروز : دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397

در کمیسیون گردشگری، خدمات شهری و فضای سبز پیشنهاد شد

 

ایجاد عرصه رقابت برای پیمانکاران خدمات شهری با اولویت پیمانکاران بومی

 

رئیس کمیسیون گردشگری، خدمات شهری و فضای سبز شورای اسلامی شهر گرگان از بررسی قراردادهای خدمات شهری شهرداری گرگان طی بیست و یکمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس یوسفی گفت: بر اساس گزارش ارایه شده شهرداری در این جلسه قراردادهای جدید خدمات شهری شهرداری گرگان شامل دو منطقه (یک و دو) شهری می باشد و منطقه سه نیز شامل دو ناحیه شده است که نسبت به سال گذشته یک ناحیه کاهش یافته است.

 

وی افزود: این موضوع در راستای ارتقاء سطح کمی نیروهای انسانی در این نواحی از 9 نفر به 12 نفر، ارتقاء سطح کیفی نیروهای انسانی و کاهش هزینه های ثابت و جاری کارفرما از لحاظ ابنیه و تاسیسات و غیره انجام می شود.

 

مهندس یوسفی ادامه داد: در این جلسه همچنین بر ضرورت ایجاد عرصه رقابت بین پیمانکاران خدمات شهری شهرداری با اولویت پیمانکاران بومی مورد تاکید قرار گرفت.


در ادامه همچنین پیشنهاداتی در خصوص طرح تفکیک زباله از مبدأ توسط کارشناس خدمات شهری مبنی بر نصب مخازن در ساختمان ها و فرهنگ سازی در فاز اول و برگزاری مناقصه پیمانکاری در مرحله بعدی ارایه شده است.

 

رئیس کمیسیون گردشگری، خدمات شهری و فضای سبز شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: مقرر شد این موضوع در جلسه آتی این کمیسیون مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار بگیرد.

دسته بندی: خبرها 29 فروردین 1397, 10:20
بازدیدها: 37 نظرات: 0 نویسنده: کارشناس

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت