حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.
امروز : سه شنبه, 20 آذر 1397

تقدیر شورای اسلامی شهر از ارشد نظامی ارتش استان گلستان

تقدیر شورای اسلامی شهر از ارشد نظامی ارتش استان گلستان

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با اهداء لوح تقدیر به فرمانده لشکر 30 گرگان از زحمات و تلاش های ارتش به مناسبت گرامی داشت روز ارتش قدردانی کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز ارتش و نفش آفرینی نظامیان در حفظ امنیت جامعه، گفت: لشکر 30 پیاده از افتخارات گرگان محسوب می شود که نقش بسیار پررنگی در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی داشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان افزود: آنچه امروز بدان می بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی افراد شجاعی است که در 8 سال دفاع مقدس در مقابل تمام قدرت های روز جهان ایستادند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به اینکه امنیت مهمترین نیاز و خواسته شهروندان است، اظهار داشت: لشکر 30 نقطه قوت گرگان است که احساس امنیت به عنوان مهمترین نیاز شهروندی را به دنبال دارد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 پیاده گرگان  نیز در این جلسه ضمن تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان گفت: لشکر 30 پیاده گرگان و نیروهای مسلح در استان در کنار وظایف نظامی خود، آماده خدمت‌رسانی به مردم در زمان بروز حوادث غیرمترقبه  می باشند.

امیر معمارباشی افزود: ارتش در خدمت مردم و برای مردم است و برای همین موضوع مقام معظم رهبری در فرمایشات خود، ارتش را به عنوان یکی از مردمی‌ترین نهاد کشور از آن یاد کردند.

وی همچنین از اعلام آمادگی ارتش با شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان برای انجام فعالیت  های فرهنگی مشترک و انعقاد تفاهمنامه در این خصوص خبر داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت