حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.
امروز : سه شنبه, 20 آذر 1397

مسابقات جام رمضان در محلات مختلف گرگان برگزار می شود

مسابقات جام رمضان در محلات مختلف گرگان برگزار می شود

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده مسابقات جام رمضان در رشته های مختلف ورزشی در سطح محلات گرگان برگزار می شود. 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان سعید رحیمی با بیان این مطلب گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد مسابقات فوتبال گل کوچک در پارک شهر، سجادیه، جوادالائمه، گرگانجدید، اوزینه، انجیراب و مسابقات والیبال در سبزه مشهد، صیادشیرازی، کوی طبیعت، چهارراه میدان، چاله باغ و کابرن  در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه  ایجاد انگیزه، روحیه و نشاط و توسعه و رونق ورزش بین جوانان از اثرات خوب این مسابقات است، افزود: در بخش بانوان نیز مقرر شد با مشارکت هیات ها و آموزش و پرورش جام رمضان در 12 رشته ورزشی برگزار شود.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان  ادامه داد: باید در راستای اهداف مسابقات جام رمضان، تقویت ورزش محلات و اهمیت رویکرد فرهنگی آن به خصوص برای نسل جوان  با همکاری سازمان و هیات های ورزشی شهرستان گرگان و خانه های فرهنگ محلات برنامه ریزی شود.

رحیمی با بیان اینکه برگزاری مسابقانی مانند جام رمضا علاوه بر پر کردن اوقات فراغت می تواند در تامین سلامت جسمی و روحی جوانان نیز تاثیر مناسبی داشته باشد تصریح کرد: امید است در سال‌های آینده با یک برنامه‌ریزی خوب و مدون بتوان با برگزاری مسابقات مختلف به همگانی کردن ورزش نیز کمک کرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت