حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : پر حسرتترين مردم در روز قيامت، بنده اى است كه عدلى را وصف كند و خودش خلاف آن را عمل كند.
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397

تقدیر از اداره ورزش گرگان برای کسب مقام قهرمانی در سومین المپیاد ورزشی گلستان

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ریاست و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان به دلیل کسب مقام قهرمانی در سومین المپیاد ورزشی استان گلستان طی شانزدهمین جلسه این کمیته تقدیر شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، رحیمی در این نشست ضمن تقدیر از زحمات انجام شده در حوزه ورزش گفت: سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان با شرکت 14 شهرستان در رشته های مختلف ورزشی در سراسر استان برگزار شد که گرگان با در این مسابقات ۴۰ مدال طلا، ۲۹ نقره و ۲۷ مدال برنز کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان گرگان امسال نسبت به سال های گذشته مدال های بیشتری در این مسابقات کسب کرد، افزود: شناسایی استعدادهای ورزشی و توسعه ورزشی در محلات در راستای همگانی کردن ورزش از جمله موضوعات مهمی است که نیازمند همراهی اداره ورزش و جوانان با سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی شهرداری است.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه باید از ظرفیت برگزاری مسابقات کشوری و اردوهای تیم ملی در گرگان در راستای معرفی جاذبه های گردشگری و توسعه این صنعت نیز بهره برد، اظهار داشت: در این خصوص پیشنهاد شد که زمان برگزاری اردوهای تیم ملی در شهرستان گرگان، یک تور گردشگری گرگان گردی برای ورزشکاران برگزار شود تا از این پتانسیل برای معرفی بیشتر گرگان استفاده شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت