حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
بانوان کارآفرین در شورای اسلامی شهر گرگان خواستند

حمایت از بانوان کارآفرین و ایجاد بازارهای فروش برای محصولات تولیدی

بانوان کارآفرین در شورای اسلامی شهر گرگان خواستند

حمایت از بانوان کارآفرین و ایجاد بازارهای فروش برای محصولات تولیدی

 

حمایت از بانوان کارآفرین و ایجاد بازارهای فروش برای محصولات تولیدی

 

حمایت از بانوان کارآفرین و ایجاد بازارهای فروش برای محصولات تولیدی

 

 در  بیست و یکمین جلسه کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان  که با حضور بانوان کارآفرین شهر گرگان و با حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای، کار، تعاون و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان گرگان برگزار شد، ضرورت پیگیری مشکلات کارآفرینی و بانوان کارآفرین مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در ابتدای این جلسه از اقدامات ادارات مربوطه در بحث کارآفرینی و اجرای برنامه هایی از جمله انتخاب کارآفرین نمونه، برگزاری دوره های آموزشی، ارایه تسهیلات بانکی به کارآفرینان و ایجاد نمایشگاه های تولیدی گزارشی ارایه شد.

در ادامه این نشست هنرمندان و بانوان کار آفرین گرگان ضمن قدردانی از ایجاد بازارچه موقت خوداشتغالی بانوان که با همت شورای شهر و شهرداری در اسفند ماه برگزار شد، بر ضرورت ایجاد بازارچه های دائمی و جانمایی مناسب برای آن، ارایه تسهیلات ویژه در بحث تامین مواد اولیه، برند سازی محصولات تولیدی، تشویق ادارات و نهادها برای استفاده از صنایع دستی در اهداء هدایا و حمایت ویژه از بانوان کارآفرین تاکید کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه در حال حاضر اشتغال و مشکلات مالی از مهمترین دغدغه های جامعه می باشد، گفت: باید به دنبال این بود که بتوان از ظرفیت‌های موجود در تولیدات بانوان به خوبی بهره ببریم  و در این خصوص باید ارایه تسهیلات حمایتی به بانوان کار آفرین، برند سازی محصولات و برگزاری دوره های آموزشی در دستور کار قرار بگیرد.

عبداللهی با بیان اینکه مشکل اصلی بانوان کارآفرین، بحث فروش محصولات است، افزود: در این راستا شورای اسلامی شهر و شهرداری در اسفند ماه ساز گذشته اقدام به برگزاری نمایشگاه موقت کردند که با استقبال خوبی مواجه شد و امید است بتوانیم نسبت به برگزاری نمایشگاه دائمی نیز با همکاری ادارات مرتبط اقدام نمائیم.

وی با تاکید بر اینکه فراهم کردن شرایط فروش می‌تواند انگیزه افراد را برای تولید صنایع دستی و کارهای هنری و تولیدی بالا ببرد، خاطرنشان کرد: این مهم با دایر کردن نمایشگاه‌های عرضه محصولات و سوق دادن ادارات، دستگاه‌ها و نهادهای استان به سمت حمایت هر چه بیشتر از این افراد قابل تحقق است.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان از پیگیری موضوعات مرتبط به بانوان کارآفرین طی جلسات آتی این کمیسیون خبر داد و تصریح کرد: در نشست های بعدی مشکلات کارآفرینی با توجه به قوانین و مقررات و شرح وظایف شهرداری و دستگاه های متولی در این خصوص مورد بررسی قرار می گیرد.

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت