حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
در کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد شد

تشکیل کمیته تخصصی کارآفرینی با حضور دستگاه های متولی

در کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد شد

تشکیل کمیته تخصصی کارآفرینی با حضور دستگاه های متولی

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: در راستای پیگیری مشکلات کارآفرینی که در بیست و دومین جلسه کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر در دستور کار قرار تشکیل کمیته تخصصی به منظور پیگیری مشکلات بانوان کارآفرین گرگان با حضور نهادهای متولی پیشنهاد و مقرر شد این موضوع مورد پیگیری قرار بگیرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اشاره به اینکه مقرر شد طی نشستی با ادارات فنی و حرفه ای، کمیته امداد، میراث فرهنگی، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های زیربط طی جلسه آتی کمیسیون بانوان و خانواده موضوعات و مشکلات کارآفرینی مورد پیگیری قرار بگیرد، افزود: در سالی که «حمایت از کالای ایرانی» نام گرفت موضوع اشتغال و تمامی جوانب آن از جمله مشکلات کارفرمایان و تولید کنندگان، شرایط دریافت تسهیلات و موارد مشابهی از این دست باید به صورت توأمان مورد توجه و بررسی قرار گیرد و نتیجه حاصل شده نیز منطبق بر واقعیتهای جامعه باشد.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان، نهادینه کردن فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه را مورد تاکید جدی قرار داد و اظهار داشت: تهیه مواد اولیه تولید، ایجاد بازارچه ها و محل عرضه محصولات تولیدی و بازار فروش و بازاریابی محصولات از جمله مهمترین دغدغه های مطرح شده بانوان کارآفرین در این جلسه بود که این موضوعات باید با همکاری ادارات مرتبط پیگیری شود.

عبداللهی خاطر نشان کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری در اسفند ماه سال گذشته اقدام به ایجاد بازارچه های موقت برای عرضه محصولات تولیدی و مشاغل خانگی بانوان کردند که این موضوع با استقبال تولید کنندگان مواجه شد و از این رو پیگیری ایجاد بازارچه های دائمی برای این منظور نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر اینکه محصولات تولیدی کارآفرینان باید بر اساس استاندارها، نیاز جامعه و معیارهای سلامت با بسته بندی مناسب باشد، خاطر نشان کرد: در پایان این جلسه مقرر شد طی نشستی با مسئولان دستگاه های مرتبط در قالب تشکیل کمیته تخصصی مشکلات مربوط به بانوان کارآفرین پیگیری شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت