حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : محبوب ترین کارها نزد خدا با دوام ترین آنهاست گرچه ا ندک باشد.
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
در هفتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان تأکید شد

ایجاد ساختار تخصصی برای بسکتبال گرگان

در هفتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان تأکید شد

ایجاد ساختار تخصصی برای بسکتبال گرگان

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان بر ضرورت مدیریت صحیح و نظارت بر مدیریت تیم بسکتبال شهرداری گرگان و ایجاد ساختار تخصصی برای این تیم طی هفتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تأکیدکردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان با اعلام این خبر گفت: امسال نیز شهرداری گرگان به صورت مستقل در لیگ برتر بسکتبال شرکت می‌کند و  ادغام با تیم یس آل نیازمند مقدمات و بررسی‌ کارشناسی بیشتر است.

مهندس حسین ربیعی با اشاره به اینکه برای توسعه ورزش باید به دنبال جذب اسپانسر مالی بود، افزود: قدمت تیم بسکتبال شهرداری گرگان نزدیک به 60 سال است و با توجه به تجربیات و عملکرد این تیم باید در قالب دفتر مدیریتی نسبت به جمع آوری و بایگانی کردن سابقه آن در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری  اقدام گردد.

 وی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر گرگان نباید در مدیریت تیم مداخله مستقیم داشته باشد، اظهار داشت: شورای ‌اسلامی شهر باید به وضعیت تیم بسکتبال رسیدگی کند اما تنها به عنوان مشاوره و باید از دخالت مستقیم در مدیریت تیم پرهیز کنیم.

محمدابراهیم جرجانی‌ رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان نیز برنامه ریزی دقیق برای بسکتبال و استفاده از نیروهای بومی در این حوزه را مورد تاکید قرارداد و گفت: تیم بسکتبال گرگان شرایط و توانمندی خوبی دارد و نیازمند تدبیر و برنامه ریزی مناسب است.

در ادامه این جلسه حمیدرضا آقاملایی نیز با ارایه ‌ گزارشی از حضور خود در فدراسیون بسکتبال گفت: ‌در این بازدید نظر کارشناسان بسکتبال در سطوح مختلف به ویژه صاحبنظران در فدراسیون بسکتبال و افراد آگاه در این حوزه را درباره تیم بسکتبال شهرداری گرگان جویا شدم طبق تحقیقاتی که انجام دادم مدیریت قوی و بی حاشیه نیاز اصلی تیم بسکتبال گرگان است.

رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه در حال حاضر حداقل چهار تیم مطرح بسکتبال کشورمان با بودجه بیش از پنج میلیارد تومان در لیگ امسال حاضر می‌شوند، افزود انتظار می‌رود همین بودجه دو و نیم میلیارد تومانی که برای تیم مصوب شده، از ابتدا به تیم تزریق شود تا کادر فنی با قدرت به دنبال جذب بازیکن رفته و با حداکثر توان ممکن در لیگ حاضر شویم.

آقاملایی با بیان این‌که تیم حداکثر باید تا پایان مرداد بسته شود، ادامه داد: ١٥ بازیکن هم برای تیم باید در نظر بگیریم که از این تعداد پنج بازیکن تراز اول باشند.

ناصر گرزین،‌ دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر ضرورت آنالیز عملکرد سال‌های گذشته بسکتبال شهرداری گرگان گفت: مدیریت هزینه‌ها و استفاده از نیروهای بسکتبالی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در کادر فنی و مدیریتی تیم باید مورد توجه قرار بگیرد.

در ادامه این جلسه عبدالرضا دادبود،‌ شهردار گرگان نیز با بیان اینکه به دلیل نداشتن زمان برای پرداختن به موضوع ادغام، امسال نیز مستقل و همانند روال گذشته در لیگ برتر بسکتبال شرکت می کنیم، گفت: این موضوع به معنی پایان مذاکرات و تمهیدات برای مشارکت بخش خصوصی و تغییر ساختار تیم‌داری بسکتبال شهرداری گرگان نیست و باب مذاکرات باز است اما هرگونه اجرای تصمیم و یا موافقت بر مشارکت تیم‌داری یا اقدامات مشابه به سال آینده موکول می‌شود.

شهردار گرگان با تاکید بر اینکه تیم‌داری یک فرآیند درازمدت است و ساختارها و استعدادیابی‌ها باید تقویت و در قالب یک مؤسسه منسجم انجام شود، اظهار داشت: هیئت مدیره پنج نفره در همین راستا شکل گرفت که سه نفر آن عضو سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری هستند.

سعید رحیمی رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سال گذشته از پول مردم برای بسکتبال گرگان هزینه است، گفت: ‌وظیفه شهرداری گسترش ورزش‌های همگانی است و نزدیک به ۱۰۰ رشته ورزشی داریم که باید مورد توجه و برنامه ریزی قرار بگیرند.

علی‌اصغر یوسفی نائب رئیس شورای شهر اسلامی شهر گرگان نیز در ادامه با بیان اینکه شهرداری در کنار سایر فعالیت‌ها وظیفه گسترش و ترویج ورزش را هم دارد و وجود سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گواه این موضوع می باشد بر تقویت تیم های پایه بسکتبال و حمایت از سایر رشته های ورزشی تاکید کرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت