حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : از نفرين مظلوم بترسيد كه چون شعله آتش بر آسمان ميرود.
امروز : سه شنبه, 06 فروردین 1398

ضرورت پیگیری مصوبات قبلی و نطق های پیش از دستور شورای اسلامی شهر

 

 

مهندس کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود تاکیدکرد؛

ضرورت پیگیری مصوبات قبلی و نطق های پیش از دستور شورای اسلامی شهر

مهندس مهران کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود طی هفتاد و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورا بر ضرورت پیگیری مصوبات قبلی و نطق های پیش از دستور اعضای شورای اسلامی شهر تاکید کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر، رئیس کمیسیون توسعه، عمران و حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر ضمن گرامی داشت مناسبت های هفته و تقدیر از درخشش تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی، پیگیری و برنامه ریزی برای مهمترین موضوعات مطرح شده در نطق های قبلی را مورد تاکید قرار داد.

ضرورت پیگیری مصوبات و موضوعات نطق های پیش از دستور

وی در این راستا حمایت حداکثری از تیم بسکتبال شهرداری گرگان و استفاده از نیروهای بومی و محلی، پیگیری و تعیین تکلیف سریعتر فرهنگسرای گرگان واقع در کمربندی که تا کنون غریب به 35 میلیارد تومان هزینه در بر داشت و پیگیری و مجاب نمودن شرکت آب و فاضلاب جهت تسریع در انجام و تکمیل پروژه فاضلاب شهر گرگان را مورد تاکید قرار داد.

مهندس کاظم نژاد همچنین بر ضرورت اختصاص سالن های ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی به استفاد اختصاصی بانوان، تسهیل در روند اجرای پروژه های سرمایه گذاری شهرداری گرگان منجمله منطقه گردشگری هزارپیچ، تله کابین، شهربازی و هتل ناهارخوران و پیگیری هرچه سریعتر اجرا و بهره برداری از آرامستان گرگان تاکید کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان پیگیری برای ایجاد پارک و شهربازی در منطقه کاشانی و چناران، اجرای تقاطع غیرهمسطح در محور جرجان، 30 متری کاشانی و نیایش و تکمیل و اجرای بلوار نیایش تا جاده آق قلا را نیز از مهمترین اولویت های مدیریت شهری برشمرد.

 

پروژه های مورد نیاز عمرانی و فرهنگی شهر گرگان

رئیس کمیسیون توسعه، عمران و حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان در قسمت دوم  نطق پیش از دستور خود به پروژه های جدید عمرانی و فرهنگی مورد نیاز شهر گرگان اشاره کرد و گفت: از جمله این موضوعات پیگیری تکمیل پروژه تپه قلعه خندان به عنوان پارک موزه می باشد که در سنوات قبل اقداماتی انجام شد و جا دارد که شهرداری جهت تکمیل پروژه فوق با هماهنگی سازمان و میراث فرهنگی و گردشگری اقدام لازم را در دستور کار خود قرار دهد.

وی پیگیری مطالعات جهت ایجاد منطقه گردشگری در محله آب بندان توشن،  ایجاد بازارچه های محلی سرپوشیده در سطح شهر جهت استفاده بهینه همشهریان و کاهش ترافیک منطقه ای، تهیه سند توسعه محلات شهر گرگان و پیگیری بابت تملک زندان سابق شهر گرگان در خیابان فلسطین و ایجاد مراکز فرهنگی و ورزشی جهت استفاده همشهریان گرگانی را نیز از جمله این پروژه های عنوان کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه پیگیری جهت تملک فرمانداری شهرستان گرگان و دبیرستان طالقانی جهت الحاق در پارک شهر گرگان را از ضروریات دانست و افزود: جا دارد از همکاری و پیگیری جناب مهندس صفوی فرماندار محترم شهر گرگان جهت اجرا پروژه فوق کمال تشکر را داشته باشم.

دعوت و تقدیر و از خیرین بخش مسکن، سلامت، بهداشت و ازدواج شهر گرگان، پیگیری جهت ساماندهی ورودی های شرقی و غربی شهر گرگان و ایجاد المان های مناسب در مکان های فوق، پیگیری جهت ایجاد مبلمان شهری در سطح شهر و نصب فلابر باکس های فضای سبز و روشنایی سطح شهر منجمله فضای سبز باند کندروی کمربندی و خیابان امام خمینی و ولی عصر و غیره و اصلاح هندسی تقاطع های سطح شهر و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در تقاطع های مورد نظر از دیگر پیشنهادات مطرح شده در نطق پیش از دستور مهندس کاظم نژاد بود.

مهندس کاظم نژاد همچنین برگزاری جشن های ملی و محلی توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گرگان منجمله جشن پرچم جهت ایجاد انگیزه و وحدت ملی و مجاب نمودن ادارات و اصناف جهت نصب پرچم و ارج نهادن به این نماد ملی و مذهبی را مورد تاکید قرار داد.

تقدیر از پروژه هایی که در دستور کار شهرداری قرار گرفته است

وی در ادامه همچنین از شروع پروژه هایی توسط شهرداری و سازمان های تابعه از جمله خریداری اتوبوس جهت حمل و نقل شهری، تکمیل پیاده راه النگدره ، اخذ مجوز از شورای ترافیک استان جهت تقاطع غیرهمسطح 6 متری افسران به کمربندی، اخذ مجوز از شورای ترافیک استان جهت احداث میدان قلعه خندان و تقاطع رسالت و پیگیری جلسات کارشناسی و طراحی و ساماندهی میدان وحدت و بازسازی کف و بدنه از 6 محور پیش بینی شده در طرح بافت قدیم از مسیر پاسرو به سمت مزار لطفی قدردانی کرد.

رئیس کمیسیون توسعه، عمران و حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان همچنین پیگیری و انجام جلسات کارشناسی با مشاور طرح جهت طراحی خط اتوبوس BRT با توجه به پیش بینی آن در طرح جامع ترافیک، آسفالت معابر سطح شهر و پیگیری جهت تملک و توافق سازمان کشاورزی واقع در خیابان شهید بهشتی از جمله پروژه هایی برشمرد که در دستور کار شهرداری قرار گرفته و جای تشکر و قدردانی دارد.

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت