حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : سه شنبه, 06 فروردین 1398
ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

حفاظت از بیت المال، انتخاب مدیران شایسته و شفافیت در امور شهرداری

ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

حفاظت از بیت المال، انتخاب مدیران شایسته و شفافیت در امور شهرداری

 

منتخب اول شورای اسلامی شهر گرگان در نطق پیش از دستور هفتاد و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورا از شهردار گرگان خواست تمام توان خود را نسبت به حفاظت از بیت المال، انتخاب مدیران شایسته در واحدهای مختلف شهرداری، شفاف سازی امور و امانت داری برای مردم به کار بگیرند.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین با اشاره به اینکه گرگان به عنوان شهر دارالمومنین نیازمند توجه بیش از پیش به ارائه خدمات شایسته است، گفت: به عنوان منتخب اول مردم خود را نماینده و متعهد و پاسخگو به همه ی مردم می دانم و معتقدم گرگان  فقط یک یا چند منطقه خاص نیست و باید زیرساخت ها و امکانات شایسته زندگی در سرتاسر آن در دسترس باشد.   

 

وی با اشاره به اینکه شهر گرگان ظرفیت‌های شناخته و ناشناخته بسیاری دارد و با تکیه بر سرمایه‌های معنوی و مادی این شهر به آینده ای روشن برای گرگان می‌توان امیدوار بود، افزود: شهروندان گرگانی خواستار تغییر و بهبود زندگی و منزلت شهروندی و زندگی بهتر هستند و می‌خواهند که از فقر، فساد و تبعیض به‌دور باشند، شهروندان خواهان عدالت و برابری اند و خواستار شفافیت، فساد ستیزی و قانون گرایی می باشند  و می‌خواهند به آینده‌ی این شهر برای زندگی فرزندانشان مطمئن و امیدوار باشند.

 

گرزین ادامه داد: شهروندان گرگانی خواستار شایسته سالاری و جایگزین شدن ضابطه بجای رابطه و ترجیح منافع ملی و شهری بجای منافع شخصی و جناحی اند که این خواسته‌ها به‌حق است و به عنوان منتخب مردم از شهرداری می خواهم که تمام توان خود را برای خدمتگزاری به مردم بکار گیرند، منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح دهند، به قانون عمل کنند و حافظ بیت المال باشند.

 

افق های آینده گرگان امید بخش است

 

گرزین در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود با بیان اینکه اگرچه تنگناها و مشکلات شهرداری، فراوان است اما افق‌های آینده روشن و امیدبخش می باشند، اظهار داشت: لازمه تقویت پایگاه اجتماعی شهرداری پای‌بندی، وفاداری، راست‌گویی و امانت داری در برابر مردم است که در شما وجود دارد و متعهد به آن هستید.

 

وی ادامه داد: رسانه ها و فعالان رسانه ای نیز بهترین فرصت برای ایجاد جریان آزاد اطلاعات و شفاف نمودن فضای تصمیم گیری در اداره امور شهر توسط شورا و شهرداری هستند، دست یاری به سوی یکایک رسانه های مسئول و متعهد به اطلاع رسانی برای حفظ حقوق شهر،شهروندان و شهرداری دراز می کنم و می خواهم با نقد و بررسی اقدامات و فعالیت های شورا و شهرداری زمینه های قدم برداشتن در مسیر "گرگان  شهرآرامش بخش برای  زندگی" را برای من و همکاران ارجمندم فراهم کنند.

 

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان فصل الخطاب همه امور را قانون برشمرد و از همه اعضای شورای اسلامی شهر گرگان خواست قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند و مقید به قانون باشند.

 

قدردانی از پروژه هایی که در دستور کار شهرداری قرار گرفته است

 

گرزین در ادامه از شهرداری برای آغاز پروژه های زیر قدردانی کرد؛

 • ساخت هتل شهرداری در ناهارخوران که مورد تصویب هیات کارشناسی سرمایه گذاری قرار گرفت.
 • خریداری 20 دستگاه اتوبوس جدید شهری و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری بعد از 7 سال
 • آبشار صخره ای مصنوعی گرگان که کار عملیات عمرانی آن آغاز شد
 • روگذر افسران به کمربندی در محور زنگیان
 • میدان انتظام که تجهیز کارگاه شده است
 • احداث میدان قلعه خندان
 • پارک محتشم
 • شروع نهضت آسفالت

 

ضرورت پیگیری برخی از موضوعات مهم در شهرداری

 

منتخب اول شورای اسلامی شهر گرگان در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود بر ضرورت پیگیری پروژه های زیر تاکید کرد؛

 • پیگیری مشکل ترافیک محور ناهارخوران و بازگشایی محورهای جدید
 • پیگیری احداث شهربازی مدرن در شهر گرگان
 • پیگیری احداث پارک محله ای به خصوص در محلات پر جمعیت
 • تله کابین
 • آبیاری قطره ای در مسیر کمربندی
 • بهره گیری از بافت تاریخی

ناصر گرزین در پایان نطق پیش از دستور خود اظهار امیدواری کرد که با همراهی  همدلی همه اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری شاهد توسعه شهری و اجرای پروژه های ضروری در جهت رفع نیازهای شهروندان گرگانی در راستای دستیابی به شهری مفرح و آرامش بخش باشیم.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت