حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : دانشمندى كه از علمش استفاده شود ، از هفتاد هزار عابد بهتر است.
امروز : سه شنبه, 06 فروردین 1398
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد کرد

ایجاد پارک مسافر در دستور کار شهرداری قرار بگیرد


رئیس شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد کرد

ایجاد پارک مسافر در دستور کار شهرداری قرار بگیرد

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در هفتاد و هفتمین جلسه رسمی و علنی بر ضرورت ایجاد پارک مسافر تاکید و از شهرداری خواست این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اشاره به شروع سفرهای تابستانی و با تاکید بر ضرورت فراهم آوردن شرایط مناسب برای مسافران گفت: در این خصوص می توان از پارک ملت با رعایت تدابیر امنیتی به عنوان پارک مسافر در تابستان جاری به صورت موقت استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه با ایجاد پارک مسافر ترافیک محور ناهارخوران که این روزها یکی از مشکلات شهروندان گرگانی شده است، نیز تا حد بسیاری کاهش می یابد، اظهار داشت: مشکل ترافیک سطح شهر به ویژه در محور ناهارخوران با توجه به مطالعات طرح جامع ترافیکی با همکاری دست اندرکاران و با تدبیر شورای ترافیک استان باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

عبداللهی ضمن قدردانی از همراهی پلیس راهور در کنترل ترافیک محور ناهارخوران افزود: پلیس راهور با استقرار در محور ناهارخوران از ساعت 18 عصر تا دو بامداد نسبت به روان سازی ترافیک این محور اقدام کرده است که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: باید با با جانمایی مناسب و توزیع امکانات گردشگری در سطح شهر از بار ترافیکی ناهارخوران کاست که این موضوع نیازمند ارایه خدمات گردشگری در مناطقی از جمله هزارپیچ و ایجاد پارک های مناسب محله ای می باشد.

عبداللهی با تاکید بر اینکه اولین قدم برای جذب گردشگر در نظر گرفتن تمهیداتی برای مدیریت مسافران است، خاطر نشان کرد: در ورودی و خروجی بسیاری از شهرها فضاهایی به عنوان پارک جهت استراحت و اتراق مسافران در نظر گرفته می شود که اگر این موضوع در گرگان نیز مورد توجه قرار بگیرد از هجوم مسافران به محور ناهارخوران جلوگیری می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه همچنین ضمن گرامی داشت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری، از تلاش و زحمات شهردار و مجموعه همکاران شهرداری گرگان قدردانی و بر تسریع اجرای پروژه های مورد نیاز شهروندان تاکید کرد.

عبداللهی در ادامه همچنین پیگیری قراردادهای به اتمام رسیده شهرداری با پیمانکاران و و برنامه ریزی برای منابع درآمدی پایدار در شهرداری را مورد تاکید قرار داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت