حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا
امروز : سه شنبه, 06 فروردین 1398

تقدیر از تیم کیان شنای گرگان در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورا

تقدیر از تیم کیان شنای گرگان در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورا

از مربی و شناگران تیم کیان شنای گرگان در سی و هشتمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان تقدیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: با اشاره به درخشش تیم کیان شنای گرگان در مسابقات بین المللی شنای دبی گفت: حمایت از ورزشکاران و نام آوران ورزشی در همه رشته ها یکی از موضوعات مورد توجه شورای شهر و شهرداری می باشد و همه ساله این موضوع در بودجه پیش بینی شده شهرداری نیز در نظر گرفته می شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان ضمن تقدیر از کادر فنی و اعضای تیم کیان شنای گرگان در این جلسه افزود:  امیدوارم نسل جوان و ورزشکار مورد حمایت جدی همه دستگاه های متولی به خصوص اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش قرار بگیرند و با استمرار در این مسیر شاهد رویدادهای افتخارآفرین بیشتری برای گرگان در رشته های مختلف ورزشی باشیم.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از همه رشته های ورزشی تصریح کرد: توسعه ورزش های همگانی یکی از سیاست ها و اولویت های شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی می باشد چرا که ورزش همگانی در واقع کوششی جهت رواج دادن ورزش بین تمام اقشار جامعه بوده و دارای اثرات بهداشتی، اجتماعی و فرهنگی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: باتوجه به محدود بودن منابع برای توسعه فعالیت های ورزشی باید از منابع مالی ، انسانی و همه ظرفیت های موجود استفاده بهینه انجام شود.

وی ادامه داد: امید است همه رشته های ورزشی مانند بسکتبال مورد توجه و حمایت مالی شهرداری قرار بگیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت