حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : دوست هركس عقل او و دشمنش جهل اوست.
امروز : جمعه, 30 فروردین 1398
تجهیز 10 محله تا پایان شهریور به وسایل ورزشی پارکی

تجهیز 10 محله تا پایان شهریور به وسایل ورزشی پارکی

تجهیز 10 محله تا پایان شهریور به وسایل ورزشی پارکی

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بر اساس  پیگیری های کمیته ورزش و سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری گرگان تا پایان شهریور ده محله به وسایل و تجهیزات ورزشی پارکی مجهز می شوند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی با اشاره به اینکه افزایش سرانه ورزش در شهر گرگان و نصب لوازم ورزشی در پارک ها با هدف توسعه و همگانی کردن ورزش در تمام سطوح شهروندی انجام می شود، افزود: با نصب این وسایل در پارک‌ها، افراد به استفاده از آن‌ها ترغیب می‌شوند و علاوه بر ایجاد انگیزه شروع ورزش، به دلیل در دسترس و رایگان بودن، با استقبال عمومی نیز روبه‌رو خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه طی سال های اخیر ورزش شهروندی جایگاه نسبتا خوبی پیدا کرده و شهرداری نیز در این امر گام‌های موثری برداشته است، افزود: مدیریت شهری تا کنون با ایجاد19 سایت روباز ورزشی، 5 زمین چمن مصنوعی و10مجموعه ورزشی سرپوشیده در راستای توسعه ورزش اقدام کرده است و امیدواریم بتوانیم با توسعه این امکانات و فضاهای ورزشی گام موثری در راستای تامین سلامت و نشاط شهروندان برداریم.

 رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: همچنین بر اساس گزارش ارائه شده ایجاد زمین اسکیت در پارک فجر، ایجاد پارک بازی کودکان در پارک فرهنگیان، تجهیز امکانات ورزشی در پارک جوادیه و کیانشهر و شهریار  و پارک سیدین نیز از برنامه های در دست اقدام سازمان فرهنگی ورزشی می باشد.

رحیمی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده زمینی به مساحت 4500 مترمربع در النگدره به زودی به امر ترویج و توسعه ورزش اختصاص خواهد یافت که و به افزایش  فضای سرانه ورزش شهر گرگان کمک بسیاری خواهد کرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت