حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399
در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مصوب شد

تشکیل کارگروه بازنگری تبلیغات محیطی سطح شهر

در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مصوب شد

تشکیل کارگروه بازنگری تبلیغات محیطی سطح شهر

رئیس کمیسیون خدمات شهری، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان از تصویب تشکیل کارگره بازنگری تبلغات محیطی سطح شهر طی چهلمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با اشاره به ارائه گزارش سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری گرگان در خصوص قراردادهای تبلیغات شهری در این جلسه گفت: تبلیغات محیطی منبع درآمدی مهمی است و ساماندهی آن نیز از جمله ضروریاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: بر اساس گزارش ارائه شده از سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری در این جلسه در حال حاضر 860 متر مربع سازه تبلیغاتی در پل های هوایی، 230 عدد لمپوست، 109 عدد استند، 20 پایه لایت باکس و 508 مترمربع بیلبود برای تبلیغات محیطی در سطح شهر موجود می باشد.

 رئیس کمیسیون خدمات شهری، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه بهترین راهکار در ساماندهی تبیلغات شهری بازنگری در قراردادها با توجه به زمان پایانی قراردادهای تبلیغات شهری می باشد، گفت: تعیین تکلیف موضوع تلویزیون شهری از جمله موضوعات مورد تاکید اعضای شورا  در این جلسه بود.

مهندس جرجانی ادامه داد: تراکم تبلیغاتی که مغایر با استانداردهای بین‌المللی باشد، زمینه دلزدگی و آزردگی خاطر مخاطبان را فراهم خواهد ساخت به مرور زمان از شمار مخاطبان خواهد کاست از این رو به منظور جلوگیری از فقدان جذابیت عمده تبلیغات چه از لحاظ ساختار و یا کیفیت طراحی باید با اعمال نظرات کارشناسی موضوع تبلیغات شهری باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه به منظور ساماندهی تبلیغات شهری تشکیل کارگروه بازنگری تبلیغات محیطی در شورای شهر پیشنهاد شد که این موضوع پس از تصویب در کمیسیون خدمات شهری با رای اکثریت برای بررسی و تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع می شود.

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت