حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى
امروز : شنبه, 28 مهر 1397
در نود و دومین جلسه رسمی و علنی شورا ی شهر

تملک ملک فرمانداری و الحاق آن به فضای پارک شهر مصوب شد


در نود و دومین جلسه رسمی و علنی شورا ی شهر

 

تملک ملک فرمانداری و الحاق آن به فضای پارک شهرمصوب شد

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از تصویب تملک ملک فرمانداری شهرستان گرگان به مبلغ 11 میلیارد تومان توسط شهرداری به منظور الحاق این ملک به فضای پارک شهر گرگان طی نود و دومین جلسه رسمی و علنی شورای شهر خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس علی اصغر یوسفی با اعلام این خبر گفت: این موضوع به منظور جبران کمبود فضای سبز شهری در مرکز شهر در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و امید است با الحاق این ملک به فضای پارک شهر فعلی بخشی از نیازهای شهروندان در این راستا تامین شود.

 

وی با اشاره به اینکه ملک فرمانداری به مساحد حدود 4847 متر مربع با کاربری فضای سبز می باشد، افزود: با محقق شدن این موضوع علاوه بر افزایش فضای سبز در مرکز شهر، دسترسی شهروندان به خیابان های 5 آذر، شهرداری، پاسداران و خیابان های اطراف تسهیل خواهد شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با اشاره به تصویب خرید دو دستگاه جوی استیک در این جلسه افزود: خرید این دو دستگاه به منظور ارسال پیامک تخلفات راهنمایی و رانندگی به شهروندان پیرو مصوبه کمیته پایش تصویری در راستای کاهش تصادفات راهنمایی و رانندگی با مبلغ 440 میلیون ریال به تصویب رسیده است.

 

مهندس یوسفی خاطر نشان کرد: مساعدت مالی به برپایی موکب علی ابن موسی الرضا (ع) استان گلستان به منظور خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در شهر کربلای معلی به مبلغ 150 میلیون ریال از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت