حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : دانشمندى كه از علمش استفاده شود ، از هفتاد هزار عابد بهتر است.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397

ئیس شورای اسلامی شهر گرگان

برای اولین بار دیدار مردمی اعضای شورای شهر و شهردار در منطقه یک برگزار شد

تداوم دیدارهای مردمی در سایر مناطق و سازمان های شهرداری

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: برای اولین بار طی فعالیت پنج دوره شورای اسلامی شهر گرگان دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی با حضور شهردار و مدیران شهرداری به منظور رسیدگی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات شهروندان مراجعه کننده از سطح حوزه شهرداری منطقه یک در سالن اجتماعات شهرداری این منطقه برگزار شد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس یوسفی با اشاره به اینکه برنامه دیدارهای مردمی در سایر مناطق و سازمان های تابعه شهرداری نیز در دستور کار قرار دارد، افزود: ارتباط مستقیم مردم با مدیریت شهری یک اصل و حق مردم می باشد و آگاهی از مشکلات و مسائل شهروندان آن هم از زبان خودشان بهترین راه رفع مشکلات است.

وی ادامه داد: اعضای شورای شهر و شهردار ضمن بازدید از شهرداری منطقه یک و ارایه گزارش شهردار این منطقه با شهروندان محدوده شهرداری منطقه یک دیدار عمومی داشتند که در این دیدار مشکلات شهروندان مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: مشکلات حوزه خدمات شهری، برنامه‌های محله‌ای، موضوعات شهرسازی و برخی معضلات فرهنگی و شهروندی، عمده عناوین مطرح‌شده در این دیدار مردمی بود که در این نشست بر ضرورت تسهیل و تسریع در بورکراسی اداری شهرداری تاکید شد.

مهندس یوسفی افزود: بر اساس مطالب مطرح شده در ملاقات عمومی با شهروندان بیشترین مشکلات مربوط به واحد شهرسازی و برگزاری نامنظم جلسات کمیته فنی شهرسازی بود که مقرر شد از این پس جلسات کمیته فنی شهرسازی حتی با عدم حضور همه اعضا به صورت منظم و هفتگی برگزار شود.

در این نشست شهردار منطقه یک شهرداری گرگان نیز به ارایه گزارشی از وضعیت درآمد و هزینه های شهرداری این منطقه پرداخت که بر اساس گزارش ارایه شده در شش ماهه نخست صدر درصد از بودجه تکلیفی سال 97 در شهرداری منطقه یک محقق شده است.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت