حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397
در کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی تاکید شد

برنامه ریزی مناسب برای برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان


در کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی تاکید شد

برنامه ریزی مناسب برای برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: چهارمین جلسه این کمیسیون که دعوت از فعالان حوزه گردشگری به مناسبت روز جهانی گردشگری را در دستور کار داشت، بر ضرورت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان در سطح ملی تاکید شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملایی با اشاره به اینکه پاییز هزار رنگ فرصتی برای معرفی جاذبه ها و قابلیت های گردشگری شهر گرگان می باشد، گفت: برای استفاده بهینه از این فرصت و رویداد در زمینه معرفی قابلیت های گردشگری گرگان باید جشنواره پاییز هزار رنگ به صورت پررنگ تر برگزار شود.

وی افزود: برای اینکه گرگان از شهر گذر به شهر مقصد گردشگری تبدیل شود باید زیرساخت های لازم انجام و ظرفیت های پذیرایی از مسافران و گردشگران اعلام شود.

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد:  در این موضوع تبلیغات نقشی اساسی دارد و نصب تابلوهای راهنمای مسافران در ورودی ها و همچنین نقاط مختلف شهر باید انجام گیرد.

در ادامه این جلسه شرکت آبیان صنعت شاهوار که در راستای تولید آبنمای پیش ساخته، گلدان ها و... فعالیت دارد، درخواست فضایی موقت یا دائمی جهت به نمایش محصولات تولیدی این شرکت را ارایه کرد که مقرر شد مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان نیز در ادامه این جلسه ضمن گرامی داشت روز جهانی گردشگری با اشاره به اینکه شعار امسال گردشگری الکترونیک  است بر ضرورت توجه به بهره گیری از ابزارهای اطلاع رسانی دیجیتال تاکید کرد.

درخواست  احداث پل معلق در منطقه هزارپیچ ، احداث آب نما، استفاده از ظرفیت اقامت مسافرین و اشتغالزایی برای شهروندان، نگاه ویژه به بافت تاریخی و معرفی آن به مردم ، بازسازی پل تاریخی گرگان ، استفاده بهینه از فضای مجازی در معرفی ظرفیت ها و  نورپردازی سه بعدی درختان از جمله موضوعات مطرح شده  توسط مشاوران در این جلسه بود.

در پایان این جلسه همچنین پنج نفر از آتش نشانان فعال سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به مناسبت روز آتش نشانی که در حادثه اطفاء حریق در سال گذشته آسیب دیده بودند و همچنین فعالان حوزه گردشگری مورد تجلیل قرار گرفتند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت