حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397
مهندس کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

ضرورت برگزاری جشنواره های فرهنگی و ملی در گرگان


مهندس کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

ضرورت برگزاری جشنواره های فرهنگی و ملی در گرگان

مهندس مهران کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود طی نود و چهارمین جلسه رسمی و علنی بر ضرورت برگزاری بیشتر جشنواره های فرهنگی و ملی مانند پاییز هزار رنگ شهر گرگان تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، این عضو شورا با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره های فرهنگی با حضور مهمانان سایر شهرها و همچنین برجسته نمودن نمادهای ملی منجمله جشن پرچم در ایجاد انگیزه و افزایش عرق ملی شهروندان بسیار اثرگذار است، گفت: مجاب نمودن املاک عمومی و اداری شهر نسبت به نصب پرچم و انجام آئین های مربوطه با حمایت مالی و استفاده از ظرفیت فعالان اجتماعی و بانیان این حرکت های فرهنگی و اجتماعی بسیار  موثر خواهد بود که  نیازمند برنامه ریزی در کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورا می باشد.

وی همچنین بر ضرورت حرکت شهرداری به سمت درآمدهای پایدار با رویکرد سرمایه گذاری و گردشگری و با استفاده از ظرفیت های موجود در استان و شهر گرگان تاکید کرد و گفت: توسعه زیرساخت های گردشگری و حمایت از بخش خصوصی همانند جامعه هتل سازان و غیره در این خصوص بسیار حائز اهمیت است.

مهندس کاظم نژاد با تاکید بر  تسریع در انجام پروژه های گردشگری همانند سورتمه، تله کابین، انجام پروژه های بافت تاریخی شهر گرگان، استفاده از ظرفیت بافت در توسعه گردشگری و  اجرای شهربازی خاطر نشان کرد: شهربازی با توجه به مکان یابی آن که در شمال شرق گرگان و در مجاورت بلوار نیایش واقع شده نقش موثری در کاهش ترافیک منطقه ناهارخوران داشته و باعث افزایش ارزش افزوده املاک منطقه مورد نظر نیز خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود گفت: اخذ منابع از فرمانداری و استانداری با توجه به اینکه کمربندی گرگان داخل محدوده شهری واقع شده و شهرداری تا کنون بالغ بر 100 میلیارد تومان نسبت به ساماندهی و بهره برداری بهینه آن هزینه نموده  نیز از جمله موضوعاتی است که باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: ساماندهی گره های ترافیکی شهر با توجه به طرح جامع ترافیک من جمله تملک املاک باقیمانده در شبکه معابر موجود سطح شهر همانند تقاطع انبار جهاد و چهارراه تابلو و تقاطع ناهارخوران و پارک جنگلی النگدره نیز از دیگر برنامه های دارای اولویت شهرداری می باشد که نیازمند پیگیری است.

مهندس کاظم نژاد در ادامه همچنین  با تاکید بر ضرورت پیگیری اجرای پارک مسافر در ورودی شرقی و غربی گرگان به منظور ساماندهی اسکان مسافران، از شهردار خواست نسبت به اتمام پروژه پل عابر پیاده میناگل و آبشار مصنوعی ناهارخوران نیز در زمان تعیین شده اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

مهندس کاظم نژاد در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات این مجموعه گفت: بین شورا، شهرداری و نیروی انتظامی در جهت ارایه خدمات با کیفیت تر به شهروندان ارتباط تنگاتنگی وجود دارد.

وی افزود: شهرداری گرگان در سال گذشته بالغ بر یک میلیارد ریال جهت مکانیزه کردن و ارتقاء کیفیت خدمات به همشهریان من جمله راه اندازی سامانه پیامک تخلفات راهنمایی و رانندگی هزینه کرده است که این موضوع بیان گر نگاه ویژه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی به نیروی انتظامی می باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی خاطر نشان کرد:  مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی فرمودند حفظ اقتدار نیروی انتظامی در مقابل دیدگان مردم یکی از واجبات است و در کنار آن احترام به مردم نیز از واجبات است و این دو باید همزاد یکدیگر باشند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت