حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
امروز : شنبه, 28 مهر 1397

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گرگان با فرمانده نیروی انتظامی استان

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گرگان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار جاویدان فرمانده ناجا در استان گلستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این دیدار که با حضور دکتر دادبود شهردار گرگان، مهندس یوسفی، کاظم نژاد، آقاملایی، گرزین و رحیمی، سردارجاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان، سرهنگ شیرازی انتظامی گرگان، سرهنگ طبیبی فرمانده عملیات پلیس راهور استان،  سرهنگ بسطامی فرمانده پلیس راهور گرگان و سرگرد منوچهری رئیس حوزه فرماندهی برگزار شد، مهندس علی اصغر یوسفی، رئیس شورا در ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر ضرورت تشکیل کارگروه ویژه پیگیری موانع و مشکلات جامعه تاکید کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان نیز ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل زحمتکش انتظامی استان درتامین امنیت شهروندان، به اهمیت موضوع امنیت به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان اشاره کرد وآن را لازمه آرامش مردم دانست.

ناصر گرزین با تاکید بر اینکه بدون همکاری و هماهنگی مجموعه نیروی انتظامی و پلیس راهور، اجرای بسیاری از پروژه‌های شهری امکان‌‌پذیر نیست گفت: تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری در زمینه‌های مختلف افزایش یافته و حاصل این تعامل استفاده بهینه شهروندان از امکانات شهر و شهرداری است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان نیز در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از مجموعه نیروی انتظامی استان با بیان اینکه پلیس مامن، حریم امن و پناهگاه شهروندان است، گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری با رویکرد حمایتی از اهداف نیروی انتظامی در ارایه خدمت به مجموعه انتظامی استان آمادگی دارد.

آقاملایی با اشاره به اینکه خوشبختانه در مجموعه انتظامی وظایف به خوبی انجام می‌شود و ما نیز وظیفه خود می‌دانیم در حد توان حمایت‌های لازم را انجام دهیم واز هیچ کوششی دراین رابطه دریغ نخواهیم نمود. افزود: این شورا آمادگی دارد هر گونه همکاری را در خصوص تسریع روند فعالیت های شهرداری و نیروی انتظامی به کارگیرد.

مهندس کاظم نژاد دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی دارای شرح وظایف فراوانی است، گفت: ایجاد امنیت در خور شأن مردم، یکی از اصلی‌ترین اهداف مجموعه نیروی انتظامی است، زیرا هیچ چیز به اندازه آسایش و امنیت برای مردم اهمیت ندارد.

این عضو شورای شهر همچنین از نیروی انتظامی خواست در مباحث گشت ارشاد مباحث اخلاقی و حرمت شهروندان نیز مورد توجه باشد.

سعید رحیمی عضو دیگر شورای اسلامی شهر گرگان نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات فعالان این حوزه گفت: برقرای نظم و امنیت وظیفه خطیری است که بر عهده نیروی انتظامی گذاشته شده و برای این عزیزان در این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق روز افزون داریم.

سردار جاویدان نیز در این نشست صمیمی با تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان گفت: کشور ما دارای بهترین و نجیب ترین مردم است و همه ما مسئولان باید برای پایدارتر ماندن نظام و انقلاب باید بیشتر تلاش کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان با تاکید بر اینکه توفیق در سایه تعامل و عدم فعالیت های جزیره ای در جامعه محقق خواهد شد، افزود: موضوعات پیشگیری از وقوع جرم و برنامه ریزی در این حوزه از جمله موضوعاتی است که در دستور کار ما قرار دارد.

رئیس پلیس راهور استان نیز در این دیدار بر ضرورت پیگیری موضوعاتی از جمله ترافیک، تغییر سیستم آب پاشی شهرداری، جداره سازی محور ناهارخوران، دستفروشان جاده زیارت و کمربندی و جابجایی ترمینال شرق تاکید کرد.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت