حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.
امروز : جمعه, 25 آبان 1397
رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان

مکان یابی ایجاد بازارچه های خوداشتغالی بانوان تسریع شود

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان

 

مکان یابی ایجاد بازارچه های خوداشتغالی بانوان تسریع شود

 

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان طی نود و نهمین جلسه رسمی و علنی از شهرداری گرگان خواست مکان یابی برای ایجاد بازارچه های خود اشتغالی بانوان و معرفی آن به شورای اسلامی شهر تسریع شود.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اشاره به اینکه ایجاد بازارچه های خود اشتغالی بانوان سرپرست خانوار در چندین جلسه کمیسیون بانوان و خانواده مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: مقرر شد شهرداری مکان هایی را برای این موضوع شناسایی و معرفی کند که علی رغم بازدیدهای انجام شده از سه مکان پیشنهادی متاسفانه هنوز این موضوع تعیین تکلیف نشده است.

 

این عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه عرضه کالاهای تولیدی، ساماندهی دستفروشان، کاهش سد معبر و کاهش بار ترافیکی سطح شهر از جمله کارکردهای بازارچه های ثابت خوداشتغالی می باشد از شهرداری خواست اقدامات لازم در این خصوص تسریع شود.

 

عبداللهی در ادامه هچنین با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل برای هر دستگاه و نهادی، گفت: پرداختن به پدافند غیرعامل ضرورت دارد و توجه به مباحث ایمنی را مد نظر قرار دهیم.

 

وی همچنین با تاکید بر ضرورت حفاظت از اطلاعات شهرداری در حوزه های مختلف افزود: اطلاعات شهرداری نباید در دست افراد مختلف باشد و باید این موضوع مورد توجه قرار بگیرد چرا که انتشار اطلاعات شهرداری هزینه ها و ضررهای زیادی را برای شهرداری به همراه خواهد داشت.

 

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با اشاره به فوت کودک دو ساله در چاه فاضلاب ناهارخوران ، اظهار داشت:اولین وظیفه شورای  شهر و شهرداری رفع خطر و حفاظت از جان شهروندان می باشد و مسئولیت این موضوع در عین واگذاری امور به پیمانکار به عهده شهرداری است و نظارت ها در این این حوزه باید افزایش یابد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت