حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.
امروز : جمعه, 25 آبان 1397
در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با مدیرکل صدا و سیما مطرح شد

موضوعات شهری در در صدا و سیمای گلستان فرهنگ سازی شود

در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با مدیرکل صدا و سیما مطرح شد

 

موضوعات شهری در در صدا و سیمای گلستان فرهنگ سازی شود

 

مهندس جرجانی و حمیدرضا آقاملایی از اعضای شورای شهر به همراه شهردار گرگان در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان بر ضرورت مشارکت شورا و شهرداری با صدا و سیما در تولید برنامه هایی با محتوای نشاط اجتماعی و تولید برنامه هایی در راستای فرهنگ سازی حفاظت از منابع شهری  تاکید شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان در این دیدار که به منظور خیرمقدم گویی به مدیرکل جدید صدا و سیما انجام شد، نائب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن قدردانی از مجموعه اقدامات انجام شده در صدا و سیمای مرکز گلستان گفت: فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردمی در راستای حفاظت از منابع و تجهیزات شهری از جمله موضوعاتی است که می توان با مشارکت صدا و سیما انجام داد.

 

مهندس جرجانی همچنین از مدیرکل صدا و سیما خواست نسبت به معرفی 5 آذر به عنوان روز ملی گرگان و رویدادهای ویژه هفته فرهنگی گرگان توجه ویژه ای داشته و در راستای معرفی جاذبه های گردشگری شهر نیز برنامه ریزی نمایند.

 

حمیدرضا آقاملایی دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت های موجود در توسعه شهری استفاده شود، گفت: در حال حاضر جامعه نیازمند نشاط اجتماعی است و تولید برنامه های ویژه در صدا و سیما می تواند در این موضوع با بسیار موثر باشد.

 

سخنگوی شورا و رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی نیز از مدیر کل صدا و سیما خواست نسبت به معرفی پروژه های انجام شده و در حال انجام شهرداری به شهروندان در راستای افزایش امید اجتماعی و همچنین معرفی ویژه برنامه های جشنواره پاییز هزار رنگ به عنوان یک رویداد منحصر به فرد در صدا و سیما اهتمام نمایند.

 

عضو شورای فرداست و نماینده گلستان در شورای عالی استان ها در ادامه از پوشش خبری و انعکاس فعالیت های شوراها در همه رده ها توسط صدا و سیما قدردانی و اظهار امیدواری کرد با برقراری تعامل دو جانبه شاهد توسعه اهداف شورایی در مدیریت شهری باشیم.

 

دکتر دادبود شهردار گرگان نیز در ادامه با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری به همه حوزه ها نگاه فراگیر داد و از یک جانبه نگری پرهیز می کند، گفت: مدیریت شهری گرگان به فرهنگ به عنوان زیر ساخت توسعه نگاه و با دستگاه های متولی فرهنگ مشارکت می کند.

 

شهردار گرگان جلب مشارکت های مردم و خیرین در حوزه پروژه های شهری را از اولویت های شهرداری گرگان عنوان کرد و از مدیرکل صدا و سیما خواست در این راستا و در موضوعاتی چون حمایت از تیم بسکتبال شهرداری، برند سازی موضوعات محوری در حوزه گردشگری و بافت تاریخی گرگان با مدیریت شهری همکاری نمایند.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اعضای شورای شهر و شهرداری، با بیان اینکه گرگان زیباترین شهر شمال کشور است و استان گلستان دارای ظرفیتهای ویژه ای می باشد، اط پیگیری تولید برنام هایی با موضوع نشاط اجتماعی با همکاری و مشارکت شورای شهر و شهردار در برگزاری مراسم اعیاد و مناسبت های ملی و مذهبی خبر داد.

 

محمد حجت منتظر همچنین از ساخت دو سریال با موضع اعتیاد و تصادفات ترافیکی در استان خبر داد و خاطر نشان کرد: امید است با همکاری و تعامل دو جانبه با شورا و شهرداری بتوانیم در موضوعات شهری برنامه سازی های اثرگذاری داشته باشیم.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت