حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى
امروز : دوشنبه, 01 بهمن 1397

محور کمربندی گرگان در هشت ماه گذشته 13 قربانی گرفت

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان

محور کمربندی گرگان در هشت ماه گذشته 13 قربانی گرفت

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در یکصد و دهمین جلسه رسمی وعلنی بر ضرورت پیگیری جدی احداث محور کمربندی توسط مسئولان مربوطه تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با اشاره به اینکه 13 نفر از شهروندان گرگانی طی هشت ماه گذشته بر اثر تصادف در محور کمربندی جان باختند، گفت: احداث پل های هوایی مناسب در نقاط حادثه خیر و استاندارد سازی معابر از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه گرگان به عنوان تنها مرکز استان است که فاقد کمربندی است و کمربندی فعلی شکل یک بلوار درون شهری است، افزود: نداشتن کمربندی مناسب مشکلات شهری بسیاری را موجب شده گرگان را در وضعیت مخاطره آمیزی قرار داده است.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه آمار بالای تصادفات و مرگ و میر در محور کمربندی شایسته شهر گرگان به عنوان مرکز استان نیست، اظهار داشت: توجه جدی به این موضوع و رفع مشکلات ناشی از آن از جمله اولویت های شهر گرگان است و انتظار می رود تدبیر جدی شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با اشاره به در پیش بودن روز پتروشیمی، ضمن تبریک این مناسبت به فعالان و تلاشگران این حوزه،  خاطر نشان کرد: پتروشیمی گلستان نیز از دیگر پروژه های بر زمین مانده است که قطعا با رونق آن شاهد تحول عظیمی در بخش اشتغال و توسعه استان خواهیم بود و امیدواریم این موضوع نیز مورد توجه جدی دولتمردان قرار بگیرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت