حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : به مردم بگوييد بهتر از آن چيزى كه می خواهيد به شما بگويند.
امروز : دوشنبه, 01 بهمن 1397
در سیزدهمین کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان

پروژه های در دست اجرای شهرداری در آستانه 40 سالگی انقلاب تشریح شد

در سیزدهمین کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان

پروژه های در دست اجرای شهرداری در آستانه 40 سالگی انقلاب تشریح شد

رئیس کمیسیون کمیسیون گردشکری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان در سیزدهمین جلسه این کمیسیون بر ضرورت توجه به تبلغات و اطلاع رسانی اقدامات انجام شده و در دست اقدام واحدهای مختلف شهری به منظور آشنایی بیشتر شهروندان با عملکرد مدیریت شهری تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان در این جلسه که ارایه گزارش عملکرد شهرداری و سازمان های تابعه در آستانه 40 سالگی انقلاب در دستور کار قرار داشت، حمیدرضا آقاملایی ضمن انتقاد از خاموشی تلوزیون شهری بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت تلوزیون شهری و رسانه های مجازی در تشریح اقدامات انجام شده تاکید کرد.

بر اساس گزارش ارایه شده از سوی مدیران شهری در این جلسه پروژه های آبشار صخره ای در بلوار ناهارخوران، پارک خطی پل لادن تا پل استر ابادی، احداث  پارک  و اصلاح هندسی ورودی و میادین سعد آباد و کفسازی 15 متری پاسرو و مرمت خانه دارویی تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

بر اساس گزارش ارایه شده همچنین احداث پیست موتوری سواری، کف سازی مرکز محله مصلی و تکیه سرچشمه و فاز اول باغ مزار لطفی از دیگر پروژه های در دست اجرای معاونت زیر بنایی و حمل و نقل ترافیک شهرداری گرگان می باشد که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

بازگشایی تالار (30 متری) قلعه حسن، احداث پارک آبی – آکواریوم در قالب پروژه موسسه ملل، خیابان غذا، مرکز موزه اسناد شهرداری و راه اندازی بازارچه اشتغال بانوان نیز از جمله پروژه های در دست اجرای معاونت شهرسازی و معماری شهرداری می باشد.

احداث هتل ناهار خوران شهرداری، تله کابین، شهربازی و احداث مجتمع تجاری،خدماتی و بازار روز در مکان فعلی چهارشنبه بازار از جمله پروژه های مورد پیگیری معاونت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری می باشد.

اجرای طرح گردشگری سورتمه، سایت بالن سواری،  چهل مینی پارک بازی کودکان، رستوران النگدره ،  کمپ مسافر النگدره،  زیپ لاین،  آبنمای خشک پارک شهر،  المان میدان مادر و  ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) (فاز اول) نیز از جمله پروژه های در دست اجرای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری گرگان می باشد.

راه اندازی مسیر دوچرخه سواری در پارک جنگلی النگدره توسط سازمان مدیریت حمل و تقل بار و مسافر شهرداری و  احداث ایستگاه آتش نشانی شماره 7 ، احداث پارک آموزشی آتش نشانی و خرید و تجهیز دو دستگاه خودروی آتش نشانی از جمله پروژه های در دست اقدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان می باشد.

احداث سایت شخصی ورزشی پارکور و احداث زمین ورزشی و چمن مصنوعی شهرک شهریار نیز از برنامه های در حال پیگیری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان است.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت