حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : دوشنبه, 01 بهمن 1397
در پنجاه و پنجمین جلسه کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری مطرح شد

دستفروشان ماهی در بازارچه مرغ و ماهی ساماندهی می شوند

 

 

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان از بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات بازار مرغ و ماهی و نعلبندان گرگان و بحث و بررسی درخصوص طرح تفکیک زباله از مبدأ  طی پنجاه و پنجمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با بیان اینکه فاضلاب بازارچه مرغ و ماهی یکی از  مشکلات غرفه داران می باشد، اظهار داشت: این بازارچه با 42 غرفه عرضه گوشت و مرغ و ماهی به عنوان مرکز خرید شهروندان در این محصولات می باشد و ساماندهی مشکلات آن باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: دستفروشان پراکنده ماهی در سطح شهر نیز از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و به لحاظ رعایت ماسئل بهداشتی و نظارت مستمر در این حوزه همه دستفروشان باید در بازارچه مرغ و ماهی ساماندهی شوند که مقرر شد این موضوع توسط معاونت خدمات شهری شهرداری مورد پیگیری قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: همچنین کاهش میزان آلودگی بازارچه ماهی و مشکلات پسماند آن، فرهنگسازی عدم خرید ماهی از دستفروشان، افزایش بازارچه مرغ و ماهی در سطح شهر و نظارت و بازدید مستمر در این حوزه از جمله موضوعات و دغدغه های غرفه داران بازارچه ماهی می باشد که باید مورد توجه مدیریت شهر قرار بگیرد.

جرجانی ادامه داد: در این جلسه همچنین لایحه طرح تفکیک زباله از مبدأ مطرح گردید که بر اساس این لایحه شهرداری در نظر دارد به منظور ارتقای سطح کیفیت امور خدمات شهری در زمینه نظافت و بهداشت شهر و ارائه خدمات مناسب و شایسته به شهروندان طرح تفکیک زباله از مبداء را اجرا نماید.

وی افزود: در این لایحه  مواردی از جمله کاهش بحث هزینه تناژ زباله شهرداری و اثرات بهداشتی و زیست محیطیمطرح و مقرر شد لایحه مذکور در صحن شورا بررسی و تصمیم گیری شود.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت