حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.
امروز : دوشنبه, 01 بهمن 1397
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان

دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی برای مردم تشریح شود

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان

دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی برای مردم تشریح شود

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان در نشست با فعالان اجتماعی و فرهنگی شهر گرگان با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی باید دستاوردهای 40 ساله انقلاب برای مردن تشریح شود تا امید و اعتماد در جامعه پایدار بماند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین با بیان اینکه امروز انقلاب به اتحاد و همدلی بین مسئولین نیاز دارد تا پر قدرت و با صلابت کارش را انجام دهد، گفت: اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم باید دستاوردهای چهار دهه انقلاب را به صورت خاص تشریح کرد.

وی ادامه داد:  امروز نیز با جنگ روانی و اقتصادی استکبار مواجه هستیم و باید همانند اول انقلاب، مدیریت جهادی داشته باشیم و مشکلات موجود را از جامعه رفع کنیم تا مردم با آرامش بیشتری زندگی کنند.

گرزین خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) فرهنگی را به وجود آورد که روح این فرهنگ را فرهنگ جهادی شکل می‌دهد و به قدری غنی است که جلوتر از تاریخ را می‌فهمد.

در ادامه این جلسه فعالان اجتماعی و فرهنگی مطالب بر ضرورت استفاده درست از پتانسیل ها، تدوین برنامه جامع، وجود شفافیت، ارتباط بیشتر مدیران با مردم و فعالان اجتماعی و توجه به نقش دشمن در تفرقه بین گروههای سیاسی تاکید کردند.

همچنین دعوت از پیشکسوتان انقلاب و الگوپردازی، تصویر سازی شهدا، پیگیری وعده های داده شده مسئولین، کاهش آسیب های اجتماعی، رسیدگی به وضعیت کمربندی و نبود پارک بازی در بعضی از محلات، فضاسازی شهر به سمت و سوی چهل سالگی انقلاب، دیده شدن مناطق کم برخوردار ، استمرار جلسات و توجه به اصول انقلاب و توجه به نقش و اهمیت خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی از جمله موضوعات مورد تاکید فعالان اجتماعی و فرهنگی در این جلسه بود.

در ادامه این جلسه همسر دکتر علی محمدی از شهدای هسته ای و مدیرعامل انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به ارائه مطالبی درخصوص شکل گیری این انجمن پرداخت و گفت: این انجمن توسط خانواده های قربانیان شکل گرفته که سالی دوبار در اجلاس حقوق بشر شرکت می کنند و پیام خود را که ایران یک کشور تروریستی نیست بلکه خود قربانی تروریست است، اعلام می کند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت