حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : پر حسرتترين مردم در روز قيامت، بنده اى است كه عدلى را وصف كند و خودش خلاف آن را عمل كند.
امروز : یکشنبه, 29 فروردین 1400

بانوان قهرمان گلستانی در رشته وزنه برداری تجلیل شدند

بانوان قهرمان گلستانی در رشته وزنه برداری تجلیل شدند

 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان از تجلیل اعضای تیم وزنه برداری گلستان طی  شصت و هفتمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین با تاکید بر ضرورت حمایت از ورزشکاران به ویژه در ورزش بانوان گفت: اینکه بانوان وزنه بردار گلستان در چهار وزن 11 مدال طلا و یک نقره در نخستین دوره رقابت های بانوان کشور به دست می آوردند، نشانگر استعدادها و ظرفیت های فوق العاده ورزشی است و بر ضرورت برنامه ریزی و مدیریت این حوزه تاکید دارد.

وی ضمن قدردانی از زحمات ورزشکاران و مجموعه عوامل مدیریتی این تیم اظهار داشت: امید است با همت ورزشکاران و همراهی مسئولان شاهد موفقیت بیش از پیش جوانان ورزشکار در همه رشته ها و رده های سنی باشیم.

در ادامه این جلسه همچنین معاونت ورزشی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان به ارائه گزارشی از طرح در دست مطالعه اجرای گذر فرهنگی ورزشی به منظور معرفی مشاهیر این حوزه پرداخت و گفت: مقرر است در این پروژه تصویر سازی مشاهیر حوزه فرهنگی و ورزشی گرگان اجرایی شود.

مصطفی نودهی افزود: فضل اله نعیمی استرآبادی، ابوسلیک گرگانی، پرویز کریمی، فخرالدین اسعد گرگانی، ابوالقاسم میرفندرسکی، میرداماد، حجت اله شکیبا، ایرج تنظیفی، بی بی فاطمه استرآبادی و محمدرضا لطفی از شاخص های فرهنگی و پرهام مقصودلو، مدال آوران المپیک تابستانی و زمستانی بازیهای آسیایی، مسابقات پارالمپیک، دارندگان عنوان استاد بزرگ شطرنج و ، کوهنوردان صعود کننده به قله های بالاتر از 7901 متر از شخصیت های ورزشی در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح می باشد.

در ادامه این نشست درخواست هیئت مدیره موسسه خیریه سالمندان و معلولین خانه مهر گرگان مبنی بر واگذاری مکانی برای برگزاری جلسات هیئت مدیره و نصب تابلو جهت راهنمایی شهروندان مطرح و مقرر شد اقدامات و پیگیری های لازم در این خصوص از سوی واحد زیباسازی و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی انجام شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت