حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : دوشنبه, 31 شهریور 1399
ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود اعلام کرد

سال 98 زمان شکوفایی شهرداری گرگان می باشد

ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود اعلام کرد

سال 98 زمان شکوفایی شهرداری گرگان می باشد

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان در نطق پیش از دستور خود طی یکصد و چهاردهمین جلسه رسمی و علنی با اشاره به اینکه اجرای بسیاری از پروژه های مهم در شهرداری آغاز شده است و تا سال آینده به بهره برداری می رسد، گفت: سال 1398 سال شکوفایی شهرداری گرگان خواهد بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گزرین ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: اخلاق محوری سرلوحه انقلاب اسلامی بود و همه کسانی که قصد خدمت دارند باید براساس مبانی دینی و اسلامی و به دور از بداخلاقی به برنامه های اساسی خود پرداخته و خداوند را ناظر بر اعمال خود بدانند.

وی با تقدیر از شهردار گرگان در خصوص تحقق شعار شهر انسان محور، تاکید کرد: یکی از شعارهای ما در ابتدای شورای پنجم هم توسعه شهر با اولویت شهر انسان محور بوده است و خدا را شاکریم که در شهرداری کنونی توسعه شهر در ابعاد مختلف اجرا می‌شود.

وی همچنین با اشاره به اجرای 40 پروژه توسط شهرداری در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی، افزود: با اجرای این پروژه ها توسعه شهر در همه ابعاد حمل و نقل و ترافیک، عمرانی، گردشگری و احیاء بافت تاریخی در جریان است و این اقدامات نشان می دهد که گرگان بهشت سرمایه گذاری و مقصد گردشگری خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: یکی از اتفاقات خوبی که در این دوره مدیریت شهری گرگان در حال اجرا می باشد، خط ویژه دوچرخه‌سواری و اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو می باشد که در راستای ترویج فرهنگ حمل و نقل عمومی در دستور کار قرار گرفته است.

گرزین همچنین با بیان اینکه سرانه های ورزشی گرگان در زمان مدیریت دکتر دادبود چهار برابر افزایش یافته است، خاطر نشان کرد: از بین 40 پروژه در دست اقدام شهرداری،  بیش از 10 پروژه از جمله زمین مینی‌ فوتبال چمن مصنوعی در شهرک شهریار، پیست موتورکراس در ابتدای ورودی کریم‌آباد گرگان، پارک تخصصی ورزش به مساحت سه هزار و 700 مترمربع، پیست اتوموبیلرانی کارتینگ در بلوار مریم آباد گرگان و نصب 335 دستگاه بدنسازی در سطح شهر گرگان در حوزه سرانه‌های ورزشی می باشد.

گرزین با اشاره به اینکه پروژه روگذر افسران چهار درصد از زمانبندی خود جلوتر است، تصریح کرد: کار عملیات عمرانی احیاء خیابان پاسرو نیز شروع شده است که این موضوع نشان می دهد شهرداری گرگان تلاش‌های شبانه‌روزی را برای اتفاقات خوب در گرگان در دستور کار دارد.

 این عضو شورای اسلامی شهر گرگان سرمایه‌گذاری را حلقه گمشده شهرداری‌ها عنوان و خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم کلنگ شهربازی گرگان قبل از پایان سال به زمین زده شود و تکلیف تله‌کابین نیز روشن گردد تا بتوانیم حامل خبرهای خوبی برای گرگان باشیم.

 گرزین در ادامه نطق پیش از دستور خود ضمن تقدیر از واحد املاک شهرداری گرگان تاکید کرد: موضوع تخصصی شدن واحد  املاک در حال  پیگیری می باشد که این موضوع با توجه به نارسایی هایی که وجود داشت نیاز بوده و امیدوارم در آینده با تخصصی شدن این واحد اتفاقات خوبی در این بخش رخ دهد.

وی در پایان همچنین با تاکید بر ضرورت تعیین وضعیت نیروهای شرکتی، تصریح کرد: 200 نیروی شرکتی در شهرداری وجود دارد که حقوق دریافتی این افراد با دیگر نیروها اختلاف زیادی دارد و اطلاع دارم که شهردار گرگان در حال پیگیری تعیین وضعیت این نیروها است و امیدوارم این پیگیری‌ها هرچه زودتر به نتیجه برسد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت