حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نماز نور چشم مومن است.
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد

راهکارهای نحوه مساعدت به هیات های ورزشی بررسی می شود

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد

راهکارهای نحوه مساعدت به هیات های ورزشی بررسی می شود

 

 

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان از بحث و بررسی در خصوص نحوه مساعدت به هیئت های ورزشی توسط شهرداری و ارائه گزارش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری درخصوص اقدامات ورزشی آن سازمان طی بیست و هفتمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی ایجاد توازن در مساعدت های مالی به هیات های ورزشی را یکی از اهداف کمیته ورزش عنوان کرد و گفت: در راستای حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی که بر اساس شرح وظایف شهرداری و شورای اسلامی تعریف شده است، در نظر داریم بررسی نماییم که کمک به هیئتهای ورزشی به چه صورت و با چه شاخصه هایی انجام شود.

وی افزود: به طور مثال اگر به تیم بسکتبال شهرداری گرگان 2میلیارد و پانصد میلیون تومان مساعدت می شود و  برخی از هیئت ها به صورت موردی در صحن شورا مصوبه می گیرند، باید ضوابطی را در نظر بگیرم که  44هیات ورزشی در چارچوب خاصی مساعدت شوند.

رحیمی توسعه ورزش های همگانی را یکی از مهمترین ضروریات عنوان و خاطر نشان کرد: برخی از اقشار باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند از جمله باید برای ورزش بانوان، جانبازان و معلولان و بازنشستگان برنامه ریزی شود و این موضوعات با تدبیر ویژه در اولویت حمایت و مساعدت شهرداری قرار بگیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت درآمدی شهرداری در این جلسه پیشنهاد شد که با همفکری شورا و سازمان فرهنگی ورزشی شیوه نامه ای برای مساعدت به هیات های ورزشی بر اساس ضوابط و نوع فعالیت ها و تعداد ورزشکاران هیات ها  تدوین شود که مقرر شد در این خصوص شورای شهر و  شورای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و شهرداری راهکارهای موجود در این حوزه را بررسی نماید.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: یکی از موارد پیشنهادی در این جلسه ایجاد باشگاه ورزشی شهرداری است که برای اجرای نمودن آن موانع قانونی وجو دارد و مقرر شد رفع این موانع مورد پیگیری قرار بگیرد.

رحیمی ادامه داد: در نظر گرفتن موضوع مساعدت های ورزشی بر اساس شاخص ها در بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری گرگان یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که می تواند از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی، روحی و روانی جلوگیری نماید.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت