حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : بالاترين عبادت، عفّت شكم و شهوت است.
امروز : دوشنبه, 26 مهر 1400
رئیس کمیسیون بانوان و خانواده

ایجاد بازار فروش مناسب برای عرضه محصولات خانگی پیگیری شود

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده

ایجاد بازار فروش مناسب برای عرضه محصولات خانگی پیگیری  شود

 

ایجاد بازار فروش مناسب برای عرضه محصولات خانگی پیگیری  شود

 

ایجاد بازار فروش مناسب برای عرضه محصولات خانگی پیگیری  شود

 

ایجاد بازار فروش مناسب برای عرضه محصولات خانگی پیگیری  شود

 

ایجاد بازار فروش مناسب برای عرضه محصولات خانگی پیگیری  شود

 

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان در بازدید از بازارچه خوداشتغالی و زنان خانه دار که توسط انجمن همیاران محله گلستان برگزار شد، بر ضرورت پیگیری ایجاد بازارچه های مناسب برای عرضه و فروش محصولات خانگی زنان خانه دار تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات خانگی می تواند تاثیرگ مناسبی در ایجاد بازار فروش داشته باشد، اظهار داشت:  بانوان خانه دار که تولید محصولات خانگی دارند می توانند با همکاری هم نسبت به تولید و فروش محصولات اقدام نمایند.

وی افزود: آموزش کارآفرینی و تقویت مهارت های شغلی و اجتماعی، برگزاری کارگاه های آموزشی و انتقال تجربیات و احیا و تقویت تولیدات داخلی بخشی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است که انتظار می رود مدیریت شهری نسبت به تهیه مکان مناسب برای ایجاد بازارچه محصولات خانگی و اطلاع رسانی صحیح از برگزاری چنین نمایشگاه هایی اقدام مناسب داشته باشد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری به دنبال ایجاد بازارچه‌های دائمی برای عرضه محصولات خانگی می باشد، خاطر نشان کرد: حمایت از بانوان تولید کننده محصولات خانگی می تواند در جهت  آموزش و رشد بانوان کارآفرین و آموزش بانوان هنرمند و در نهایت توسعه اقتصادی بسیار اثرگذار باشد.

عبداللهی ضمن قدردانی از برگزاری بازارچه خوداشتغالی زنان خانه دار توسط انجمن همیاران محله گلستان ادامه داد: انجمن همیاران محله اولین مرکز خدمات فرهنگی، اجتماعی و آموزش شهروندی در محلات می باشد که در زمینه برگزاری نمایشگاه ها، کارگاه های آموزشی، اجرای پروژه های دولتی، برگزاری مناسبت های مذهبی، تشکیل کارگروه مطالعات زنان و خانواده و ایجاد پایگاه های محلی فعالیت دارد.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: در ادامه این بازدید پیشنهاد شد به منظور ایجاد بازارچه های دائمی عرضه محصولات خانگی از پارک های محلات و مکان های مورد نظر در سطح شهر گرگان بازدید و پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت