حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
در کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری تاکید شد؛

داوطلبان سلامت در آموزش شهروندی مشارکت می کنند

در کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری تاکید شد؛

داوطلبان سلامت در آموزش شهروندی مشارکت می کنند

در نشست مشترک با داوطلبان سلامت مراکز خدمات جامع سلامت گرگان طی شصتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری بر ضرروت بهره گیری و مشارکت داوطلبان سلامت در آموزش شهروندی تاکید شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: حدود 900 نفر داوطلب سلامت در سطح مراکز خدمات جامع سلامت گرگان فعالیت دارند که این تعداد یک ظرفیت عظیم در آموزش شهروندی می باشد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه داوطلبان سلامت بدون هیچ چشم داشتی در برابر مردم حس مسئولیت دارند و مردم را با بهداشت سلامت جسمی و روانی آشنا می کنند، افزود: فعالیت داوطلبین سلامت بسیار ارزشمند است و مشارکت داوطلبانه شهروندان در حوزه های مختلف سرمایه ای است که می تواند در مسائل مختلف شهری از جمله تفکیک زباله از مبدأ، نگهداری پارک ها، انتقال مشکلات مردم در محله ها به مدیران شهری، مباحث ترافیکی ، فرهنگی و فضای سبز موثر باشند.

وی ادامه داد: اهداف مشترکی در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکیدر بحث  آموزش شهروندان می‌باشد و بنابراین با استفاده از ظرفیت بالای داوطلبان سلامت می توان گام های اساسی و خوبی را در مسیر ارتقای سطح دانش و آگاهی شهروندان و انتقال آموزه های شهروندی برداشت.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر ضرورت ایشان بهره گیری از ظرفیت های مردمی در مدیریت شهری، اظهار داشت: در این جلسه همچنین پیشنهاد شد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در مراکز بهداشت سطح شهر تعامل مدیریت شهری با متولیان بهداشت و سلامت تقویت شود.

مهندس جرجانی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین درخواست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان مبنی واگذاری سایت پرورش و نگهداری مارال در پارک جنگلی النگدره مطرح و مقرر گردید این موضوع برای بررسی و تصمیم گیری نهایی به صحن شورا ارجاع شود.

وی افزود: در ادامه لایحه شهرداری مبنی بر تعرفه اخذ عوارض از مسافرین و شهروندان جهت استفاده از امکانات موجود در کمپ پنج هکتاری النگدره و اخذ عوارض هنگام ورود خودرو به پارکینگ های محور ناهارخوران - کمپ مسافر و اخذ عوارض از شهروندان جهت استفاده از سرویس های بهداشتی مطرح و مقرر گردید این موضوع نیز جهت تصمیم نهایی به صحن علنی شورا ارجاع شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت