حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.
امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
در پانزدهمین جلسه کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی پیشنهاد شد

دوره های آموزش گردشگری برای اصناف گرگان برگزار می شود

در پانزدهمین جلسه کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی پیشنهاد شد

دوره های آموزش گردشگری برای اصناف گرگان برگزار می شود

 

 

در پانزدهمین جلیه کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان که بحث و تبادل نظر در خصوص نقش آموزش در توسعه پایدار گردشگری را در دستور کار داشت، مقرر شد دوره های آموزشی مرتبط به گردشگری و راهکارهای تقویت ارتباط با گردشگران برای اصناف مختلف از جمله رانندگان حمل و نقل درون شهری برگزار شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این جلسه که با حضور نمایندگانی از میراث فرهنگی، آموزش و پرورش، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و موسسه آموزشی حکیم جرجان، مدیران شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری و کارشناسان حوزه گردشگری برگزار شد، حمیدرضا آقاملائی بر ضرورت آموزش در جذب گردشگر و نحوه برخورد با گردشگران تاکید کرد و گفت: آموزش اصناف و گروه های شغلی مرتبط با حوزه گردشگری از طریق انعقاد تفاهم نامه با سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی شهرداری گرگان از جمله موضوعاتی است که در این راستا باید پیگیری شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه پروژه شهربازی مدن گرگان تا پایان ماه جاری کلنگ زنی خواهد شد و مقدمات فراخوان پروژه تله کابین نیز تا پایان سال انجام می شود.

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه این دو پروژه به عنوان پروژه های مهم و مورد نیاز گردشگری گرگان به عنوان مرکز استان می باشد، اظهار امیدواری کرد با پیگیری های مجدانه در حال انجام مدیریت شهری شاهد اجرای این دو پروژه اساسی در شهر گرگان باشیم.

در ادامه این جلسه مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از پیگیری طرح گردشگری کودک توسط این کانون خبر داد مقرر شد همکاری های مورد نیاز از سوی شهرداری و سازمان میراث فرهنگی برای اجرای این طرح مورد پیگیری قرار بگیرد.

بحث و تبادل نظر در خصوص حضور گرگان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشکری و صنایع وابسته تهران از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود که مقرر شد شرایط حضور مناسب گرگان در این نمایشگاه با همکاری شورای اسلامی شهر،  شهرداری، سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری و میراث  فرهنگی مورد پیگیری جدی قرار بگیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت